Onu düşününce göğüsüm ağrıyor

Beni yanlış anlamayın dinimi yaşamaya çalışıyorum bu sevgililik mevzusu dinde uygun değil. Yobaz diye yargılayacaklar varsa lütfen buyursunlar tartışabiliriz. Ozamanlar gerçekten sevgilimin olmasını istiyordum yani onu. Şu anda Rabbime şükür ediyorum bana bu haramı yaşatmadan bu zevki verdiği için. İllaki göz zinası işliyoruz fakat ben bunu hayatıma adapte etmeye çalışırken eskisi gibi nasıl olacağım konusunda düşünüyorum. Var mı önerisi olan ? Onu görünce ona bakmadan duramıyorum. Sadece ona odaklanasım geliyor. Hoş oluyorum. Fakat dediğim gibi bu dince uygun değil.

Beni yanlış anlamayın dinimi yaşamaya çalışıyorum bu sevgililik mevzusu dinde uygun değil. Yobaz diye yargılayacaklar varsa lütfen buyursunlar tartışabiliriz. O Zaman'lar gerçekten sevgilimin olmasını istiyordum yani onu. Şu anda rabbime şükür ediyorum bana bu haramı yaşatmadan bu zevki verdiği için. İllaki göz zinası işliyoruz fakat ben bunu hayatıma adapte etmeye çalışırken eskisi gibi nasıl olacağım konusunda düşünüyorum. Var mı önerisi olan? Onu görünce ona bakmadan duramıyorum. Sadece ona odaklanasım geliyor. Hoş oluyorum. Fakat dediğim gibi bu dince uygun değil.

Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız, öyle yapın. Dininize göre zina yapmadığınız sürece pek bir sıkıntı yok. Allah affedicidir. 
:)
Kendinize neyin uygun ve rahat olduğunu bilemezseniz akışa bırakın.
(Yanlış anlamayın, Allah affedicidir dedim fakat her şeyi yapayım Allah affeder zaten, deyip yapmayın. Küçük şeylerin yapılması gerek bence, bu durumda tamamen dine uyulması pek mümkün gözükmüyor. Eğer yapabiliyorsanız denemeye çalışın. Yapamayacaksınız. :))

Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız, öyle yapın. Dininize göre zina yapmadığınız sürece pek bir sıkıntı yok. Allah affedicidir. 
:)

(Yanlış anlamayın, Allah affedicidir dedim fakat her şeyi yapayım Allah affeder zaten, deyip yapmayın. Küçük şeylerin yapılması gerek bence, bu durumda tamamen dine uyulması pek mümkün gözükmüyor. Eğer yapabiliyorsanız denemeye çalışın. Yapamayacaksınız. :))

Hala düşündükçe bile hoş olan yüreğimi onu gördüğümde düşünsenize :) Şu anda bile heyecanlandım açıkçası. Gerçi hayat sınavı burada devreye giriyor. İnsan kendi nefsine zulüm edecek'ki ruhu kazanacak :) Fakat çok zor görünüyor.

4s kuralı her dönem için geçerlidir. Haketmeyen insanlar için yok yere ne üzüleceksin. Senden değerlisi yok. Ünlü filozof Max Stirner deyimi ile "Biricik Ben". Hiçbir şey benden üstün değildir! Bu felsefeyi insan ilişkilerinde sağlıklı bir şekilde kullanıp üzülmemelisin. Unutma sen en çok kendini kırıp üzeceksin. O ise gezip tozacak..

4S kuralı her dönem için geçerlidir. Haketmeyen insanlar için yok yere ne üzüleceksin. Senden değerlisi yok. Ünlü filozof Max Stirner deyimi ile "Biricik Ben". Hiçbir şey benden üstün değildir! Bu felsefeyi insan ilişkilerinde sağlıklı bir şekilde kullanıp üzülmemelisin. Unutma sen en çok kendini kırıp üzeceksin. O ise gezip tozacak.

Yüreğim yanardağ, gözyaşım seldi
Her gecem, bir ömür hapse bedeldi :(

Hala düşündükçe bile hoş olan yüreğimi onu gördüğümde düşünsenize :) şu anda bile heyecanlandım açıkçası. Gerçi hayat sınavı burada devreye giriyor. İnsan kendi nefsine zulüm edecek'ki ruhu kazanacak :) fakat çok zor görünüyor.

Karşılıklı bir şey ise ne mutlu sana dostum, senin adına sevindim. :)
Umarım her şey dilediğin gibi olur. :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı