Opel Crossland nasıldır?

Kim biniyor 1.2 Corsa'ya? Bak bir kere ezbere konuştuğun nasıl belli. Değer Opel'de çalışıyorum. Her gün elektrik, turbo, şarj, marş geliyor bana şikayetleri ayrı komik araç gaz yemiyor, rampada çekmiyor, B84 arızası veriyor. Gibi tonlarcasını sayabilirim.
Hocam şimdi Crossland alınmaz mı?

Hocam arkadaşın dediği gibi siz bir kullanıcı olarak, sorunlu bir araba mı 1.2 T Crossland?
Sorunlu falan değil. Arkadaşın dünyadan haberi yok. Opelde çalışıyormuş birde. Kronik sorunu olan bir araç değil. Opel alıp 15 sene sorunsuz kullananda var. 1 hafta sonra arabadan bezende var. Peki bu mercedeste bmwde renaultta fiatta yok mu? Her araçta var. Önemli olan kronik arıza var mı yok mu buna bakmak? Crosslandda kronik bir arıza yok. Hararet için ufak bir detay var oda ön ızgaradan çözülüyor. Özetle crossland alınır. Bu arkadaş gibi gereksiz bilgi verenleri çok ciddiye almaya gerek yok.

Sorunlu falan değil. Arkadaşın dünyadan haberi yok. Opelde çalışıyormuş birde. Kronik sorunu olan bir araç değil. Opel alıp 15 sene sorunsuz kullananda var. 1 hafta sonra arabadan bezende var. Peki bu mercedeste bmwde renaultta fiatta yok mu? Her araçta var. Önemli olan kronik arıza var mı yok mu buna bakmak? Crosslandda kronik bir arıza yok. Hararet için ufak bir detay var oda ön ızgaradan çözülüyor. Özetle crossland alınır. Bu arkadaş gibi gereksiz bilgi verenleri çok ciddiye almaya gerek yok.
Almaya karar verdik hocam ve haklısınız. Bizim şuan Fiat Egea'mız var ve kendisi gerçekten de sorunlu bir araba.

Süper zekalı kardeşim benim Allahına kurban olayım. Elbette öteki markalarda da var ama bu bambaşka diyorum. Hayır açık ve güzel bir şekilde anlatıyorum. Neden anlamamakta bu kadar ısrarcısınız? Neden bu kadar marka bağımlısı ve bir görüşü sonuna kadar savunan insanlar oluyorsunuz?

Hararet için ufak bir detay var oda ön ızgaradan çözülüyor.
Bak kendin bile bir sorunu olduğunu yazmışsın bu arabalar süper sorunsuz değil. Opel markası mutlaka bir arıza verir. Kusursuz değildir. Ve bu yeni çıkardığı arabalarda daha çok oluyor. Ben bu marka ile içli dışlıyım senin bahsettiğin gibi boş ve gereksiz bilgi vermiyorum. Yoksa herkes burada kafasına göre konuşursa işimiz çok zor.

Süper zekalı kardeşim benim Allahına kurban olayım. Elbette öteki markalarda da var ama bu bambaşka diyorum. Hayır açık ve güzel bir şekilde anlatıyorum. Neden anlamamakta bu kadar ısrarcısınız? Neden bu kadar marka bağımlısı ve bir görüşü sonuna kadar savunan insanlar oluyorsunuz?

Bak kendin bile bir sorunu olduğunu yazmışsın bu arabalar süper sorunsuz değil. Opel markası mutlaka bir arıza verir. Kusursuz değildir. Ve bu yeni çıkardığı arabalarda daha çok oluyor. Ben bu marka ile içli dışlıyım senin bahsettiğin gibi boş ve gereksiz bilgi vermiyorum. Yoksa herkes burada kafasına göre konuşursa işimiz çok zor.
Mutlaka arıza verir diye bir mantık olabilir mi :D Ne arızası verir mesela? Yada mutlaka arıza vermeyen başka bir araç var mı? Kimse kusursuz demiyor zaten. Alınmayacak korkutacak kadar bir şeyleri olan bir araç değil.

Mutlaka arıza verir diye bir mantık olabilir mi
Görüyorum, yaşıyorum ve tecrübe ediyorum. Biz arabayı motor revizyonundan test'e çıkardığımızda araba elektrikli şanzıman arızası verdi. Ben bunu yaşamışım yani düşün ki. KM sayacına baktığımda 402 km'de sen düşün durumun ne kadar vahim olduğunu artık.

Görüyorum, yaşıyorum ve tecrübe ediyorum. Biz arabayı motor revizyonundan test'e çıkardığımızda araba elektrikli şanzıman arızası verdi. Ben bunu yaşamışım yani düşün ki. KM sayacına baktığımda 402 km'de sen düşün durumun ne kadar vahim olduğunu artık.
100km görmeden motor kitleyen şanzıman kitleyen 2-3 milyonluk mercedes bmwler var. Size göre ata ve eşeğe binelim aynen hocam.

Sayılır mı bilmem ama 1998 Vectra B kullanırdık, araba 120 bindeydi ve hiç öyle arıza falan vermezdi tertemizdi. Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur. Türk insanı kaputun altını bakımdan bakıma açar sonra derler ki niye bu arabalar bozuluyor vs.

Abimin düğün arabasıydı o. Crossland X de olabilir emin değilim. Güzel arabaydı, radyosunu falan kurcalamıştım. Düşük bütçede SUV için iyidir.

Geri
Yukarı