Opel mi VW mi?

Ben şahsen golf derim benim kuzenim iri yarı birisidir onun opel astrasi var mesela o sürücü koltuğu haricindeki hiç bir yere rahat siğamiyor ama golf ün arka koltuguna çok rahat oturduğunu görünce golfe saygım daha çok artti ve vw'in arabaları oldukça konforludur ben olsam golf ü tercih ederdim . :)

manuelse 2 sinide alabilirsin otomatikse almasınlar baoşversinler :) DSG LER HATALI çıkıyor çoğu hatalı ısınma sorunu var içindeki hidrolik unite beyni kendini ayarlayamıyor oradaki valflerden çıkan yağın tazziği ayarlanamadığı zaman şanzıman ısınıyor ve otomatik arabada yüksek devirde çalışması gerektiği için sorun hep devam ediyor arkadaşlar yazılım güncellemesi veya hidrolik ünite düzeltmesi şart vw gende DSG şanzıman... opel de hakkaten intihar etmiş bir alman markası katılıyorum

rahattır ama diğer markalara göre iddialı değil

Yıl oldu 2021 Opel eski Opel değil psa ile işi bitti. Ancak bana kalırsa Opel daha iyiydi geçmişte lotus carlton(vauxhall Omega-Opel Omega'a yani) gibi bir modeli ürettiler GM ile yalnızca o model bile çoğu vwyi şu an 2ye katlar. Calibraların hava sürtünme kat sayısı(0.26) o yılda şu anki GTR R35 ile eşit siz düşünün Almanya'nın Tofaş'ı nedir yahu ve vwnin sürüş hissi hiçbir zaman Opel gibi olamaz bence ama maalesef Opel kaybettiyse elektronik sıkıntıların büyük payı vardır çoğu modelde elektronik aksamda sıkıntılar yaşanan bir markaydı. Vw de boru değil ama Opel'e Tofaş demek ayıptır mantalar kaddetler asconalar senatorler astra opcler calibralar vectralar GT(klasik) Omega gibi arabaları asla unutulmaz rip Opel -2017-

Geri
Yukarı