OpenCore ile SATA SSD'ye kurulum yapmak

@Persseus Küçük bir hata yapmışım. Bu ikisini de dener misin ? Önce 1. olanı dene.
1 2
İlkinde bu hatayı verdi:
1631046892505.png
İkinciyi deniyorum.
@ritminkolesi İkincide de aynı hata verdi.

Son düzenleme:
@Persseus Tecrübe edindiğim son ayarları uyguladım. Bu da kuruluma geçmezse benim de pilim bitiyor. EFI
Bu sefer de Install seçeceği gitti :) Ben de artık pes etmek üzereyim. Hiç bir deneyimimim olması ve çabalarınızın boşa çıkışı beni de yordu.

Eki Görüntüle 1160630
NVRam resetledim sonuç değişmedi. Bu sefer burada kalıp uyarı veriyor.
Şu kısımda aslında sorun yok, geçmesi gerekiyor. Bende çok fazla yaşadım bu sorunu hatırladığıma göre USB ile akalı olmalı. Çözülemez değil çözülür ama Hackintosh sabır işi. Ben 1 ay uğraştıktan sonra pes etmiştim, USB hatası alıyordum buna benzer, son kez denemek için 1 günümü ayırdım o kadar küçük ve basit çözüldü ki şok oldum. Zaten bir kez kurduktan sonra bir daha uğraşmıyorsunuz. Bu arada USB belleğinizin yedeği varsa başka bir tanesi ile denemenizde fayda var.

Şu kısımda aslında sorun yok, geçmesi gerekiyor. Bende çok fazla yaşadım bu sorunu hatırladığıma göre USB ile akalı olmalı. Çözülemez değil çözülür ama Hackintosh sabır işi. Ben 1 ay uğraştıktan sonra pes etmiştim, USB hatası alıyordum buna benzer, son kez denemek için 1 günümü ayırdım o kadar küçük ve basit çözüldü ki şok oldum. Zaten bir kez kurduktan sonra bir daha uğraşmıyorsunuz. Bu arada USB belleğinizin yedeği varsa başka bir tanesi ile denemenizde fayda var.
Şanslıyım ki Amazondan bir tane flash bellek alacaktım iki tane almışım :D Hemen deniyorum o bahsettiğiniz dosya ile. Olmazsa eğer USB 2.0 Bellek bulmayı deneyeceğim.
config şimdi bunu config dosyan ile değiştirip dene.
Bu config dosyasını tekrar atar mısınız :D

Geri
Yukarı