OpenCore ile Windows + macOS

Daha fazla  
RAM
8GB DDR3 1600MHz CL11
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD Pro 240GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 4400 + Nvidia GeForce 840M
İşlemci
Intel Core i5 4210U
OpenCore ile macOS Monterey kurdum. Yanına Dual boot olarak Windows kurmak istiyorum. Elimde 2 tane disk var. macOS hard diskimde kurulu, Windows'u da SSD'me kurmak istiyorum. Hangi yolları izlemeliyim? Hard diski çıkarmadan SSD'yi de bilgisayarıma takıp normal bir şekilde Windows kurulumu gerçekleştirmem yeterli midir? Yoksa yapmam gereken ekstra bir ayar var mıdır?

OpenCore ile macOS Monterey kurdum. Yanına Dual boot olarak Windows kurmak istiyorum. Elimde 2 tane disk var. macOS hard diskimde kurulu, Windows'u da SSD'me kurmak istiyorum. Hangi yolları izlemeliyim? Hard diski çıkarmadan SSD'yi de bilgisayarıma takıp normal bir şekilde Windows kurulumu gerçekleştirmem yeterli midir? Yoksa yapmam gereken ekstra bir ayar var mıdır?
Normal bir şekilde USB'ye Windows ISO dosyasını yazdırarak kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. Ekstra yapılması gereken bir ayar olmaması gerek.

Windows 10.iso dosyasını indirin ve BootCamp'i başlatın. Sonraki adımları BootCamp üzerinden yapınız :)

Geri
Yukarı