OpenCore legacy Hackintosh önerisi

Hocam oradan Boot from file deyip bootx64.EFI dosyasını seçer misiniz olmadı 3 tane dosya vereceğim onları kullanmayı deneyin. İmajı nereden indirdiniz bir de buradaki imajların legacy Boot eden dosyaları yok hocam.
Ek olarak TP-Link için driver var. Intel olmaz ise son çare TP-Link kullanırız.

Şu dosyalar çıkmıştı.

1620203670698.png

1620203682083.png

1620203690389.png

Bir de başka bir forumda harici USB'ye EFI kurup diğer USB'deki EFI'yi kopyalamıştım oradada bu hatayı vermişti. Osxinfodan indirdim.

1620203627935.png

Şu dosyalar çıkmıştı.

Eki Görüntüle 1008229

Eki Görüntüle 1008231

Eki Görüntüle 1008232

Bir de başka bir forumda harici USB'ye EFI kurup diğer USB'deki EFI'yi kopyalamıştım oradada bu hatayı vermişti. Osxinfodan indirdim.

Eki Görüntüle 1008228

İmajı doğru yazdırdığına emin misin? İmaj doğru yazılmadığında bende de oluyordu. EFI klasöründe görünümden gizli dosyaları açıp bir görüntü paylaşır mısınız?

Tamam benden haber bekle. Bu akşam senin EFI'yi yapmaya başlıyorum. :)

Hocam benim için de arrandale EFI'si yapacaktınız unuttunuz sanırım :) o konudan mı devam edeyim? Claus hocam uğraşma demişti.

Şunu bir dene:

Şunu bir dene:
Elimde 16 gb usb yok 2 tane 8 var birde mbr desteği yokmuş Benin legacy sistem

Elimde 16 GB USB yok 2 tane 8 var bir de MBR desteği yokmuş Benin legacy sistem.

Hocam şurası kesin ki ben 1.nesil işlemcili bilgisayarıma Catalina kurdum. Biosuda legacy tabii ki. Şu kesin siz %100 bir yerde hata yapıyorsunuz hocam BIOS ayarlarınızın hepsinin bir görüntüsünü atar mısınız? Kesinlikle bir yerde hata yapıyorsunuz BIOS olabilir imajda sorun yok. BIOS sekmelerinin hepsinin görüntüsünü yükler misiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı