OpenSuse kullanacaksanız Cinnamon'la kullanın

Dengesiz Kokarca

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
OpenSuse KDE ile çok sorun yaşadım, o kadar ki buraya yaklaşık 6 konu açabilirdim. Cinnamon'a geçince Conky'ler çalışmaya başladı. XFCE'de de Conkyler düzgün çalışmıyordu. Benden size tavsiye OpenSuse kullanacaksanız Cinnamon ile kullanın. Gerçekten çok rahat. Gnome denemedim o nasıl bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü - 2021-01-09 20-54-05.png
    Ekran Görüntüsü - 2021-01-09 20-54-05.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 232
Nedendir bilinmez, Cinnamon ile 2000'lerin sonlarında çıkan distroları kullanıyormuş gibi hissediyorum ve mutlu ediyor açıkçası. MATE ile de öyle.
Sanırsam Ubuntu MATE kullanmıştınız, bende şuan son dakikalarımdayım. 1 günlük gibi kısa bir süre kullandım ama baya tatmin etti beni. Çok uyumlu olmuş.

Sanırsam Ubuntu MATE kullanmıştınız, bende şuan son dakikalarımdayım. 1 günlük gibi kısa bir süre kullandım ama baya tatmin etti beni. Çok uyumlu olmuş.
Aktif olarak kullanıyorum.

Çökme yaşadınız mı? Eskiden olmazdı, bir güncelleme ile bozuldu, şimdiki güncellemelerde biraz daha azaldı çökme oranı. Sırf bu Ubuntu'nun güncelleme ile verdiği bug'lardan dolayı Debian'a veya Manjaro'ya falan geçiş yapmak istiyorum açıkçası.

Aktif olarak kullanıyorum.

Çökme yaşadınız mı? Eskiden olmazdı, bir güncelleme ile bozuldu, şimdiki güncellemelerde biraz daha azaldı çökme oranı. Sırf bu Ubuntu'nun güncelleme ile verdiği bug'lardan dolayı Debian'a veya Manjaro'ya falan geçiş yapmak istiyorum açıkçası.
Öncelikle hiç çökme yaşamadım. Hatta bu sabah kerneli 5.10 sürümüne yükselttim.
Ben MATE ile uyumu iyi diye yüklemiştim. Bence Debian'a geçmelisiniz güven olmaz Ubuntu'ya.

Nedendir bilinmez, Cinnamon ile 2000'lerin sonlarında çıkan distroları kullanıyormuş gibi hissediyorum ve mutlu ediyor açıkçası. MATE ile de öyle.
Aynen öyle hocam. Ubuntu MATE'i çok severdim ama 20.04 sürümü ile bana baya bir sorun yaşattı... Bir sonraki sürüm bir şans daha vermek istiyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı