Opera eklentileri ve yer imleri gitti

enversosa

Decapat
1 aydır falan köydeydim. Bilgisayarı kimse kullanmadı. Geldiğimde Opera'ya güncellenmiş ve açtığımda tüm hesaplarım, eklentilerim, yer imleleri silinmiş. Kısaca Opera yeni kurulmuş gibi olmuş. Bunları geri getirebiliyor muyuz? Yer imleleri ve eklentilerimde onlarca şey vardı, ayarlarım falan hepsi gitmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır falan köydeydim. Bilgisayarı kimse kullanmadı. Geldiğimde Opera'ya güncellenmiş ve açtığımda tüm hesaplarım, eklentilerim, yer imleleri silinmiş. Kısaca Opera yeni kurulmuş gibi olmuş. Bunları geri getirebiliyor muyuz? Yer imleleri ve eklentilerimde onlarca şey vardı, ayarlarım falan hepsi gitmiş.
Evet yeni bir güncelleme geldi ve çok kötü bence ama galiba bende böyle bir sorun yaşadım ama benim için çok önemli olmadığından heralde tam hatırlamıyorum galiba çözümü yok.

Evet yeni bir güncelleme geldi ve çok kötü bence ama galiba bende böyle bir sorun yaşadım ama benim için çok önemli olmadığından herhalde tam hatırlamıyorum galiba çözümü yok.

Anladım, benim için çok önemli siteler, eklentiler falan vardı, şu an ilk işim Opera gibi lanet bir tarayıcı kaldırmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı