Opera GX her indirilen şeye virüslü diyor

bütün eklentileri kaldırıp denedim yine aynı hatayı veriyor dediğim gibi microsoft edgedede aynı sorun var yani pc yle alakalı bir sorun ve indirme yöneticisi nasıl indirebilirim?

Modemden guvenli internet denen zimbirtiyi kapattiniz degil mi? Diger cihazlarda durum boyle mi? Onlardan indirip aktarabilirsiniz. Hic biri olmuyorsa sanal makinede falan deneyin. Asagidaki yazilimlardan bir tanesini indirip, tarayici eklentisini kurup deneyebilirsiniz. En kolayi IDM.

Modemden guvenli internet denen zimbirtiyi kapattiniz degil mi? Diger cihazlarda durum boyle mi? Onlardan indirip aktarabilirsiniz. Hic biri olmuyorsa sanal makinede falan deneyin. Asagidaki yazilimlardan bir tanesini indirip, tarayici eklentisini kurup deneyebilirsiniz. En kolayi IDM.

güvenli internet kapalı diğer cihazlarda şimdi deneyeceğim

diğer cihazlarda sorun yok

Kaspersky'ın boyle sacma bir hataya sebep olacagini sanmiyorum ama kokten silip deneyin en kotu.
kasperskyı tamamen kapatıp indirdim yine sorun var yani kasperskyla bir alakası yok galiba

pc yi yeniden başlattım sorun hala düzelmedi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

cevap veren herkese çok teşekkürler bu videodaki şeyi yaptım düzeldi

Son düzenleme:
kasperskyı tamamen kapatıp indirdim yine sorun var yani kasperskyla bir alakası yok galiba

pc yi yeniden başlattım sorun hala düzelmedi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

cevap veren herkese çok teşekkürler bu videodaki şeyi yaptım düzeldi

Basta problemi internette aratsaniz cikabilirdi cozumler aslinda. Bunlari yaptiginizi dusunmustum 😀 Nihayetinde problem cozuldu, adiniza sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı