Opera GX için stabil çalışan YouTube reklam engelleyici

Üstte yazdığım gibi, uBlock çalışmıyor. YouTube videoları oynatma hatası veriyor.
Aşağıdaki konuya göz atabilir misiniz? Kendim de uzun zamandır uBlock Origin'i kullanıyorum ve tüm sitelerdeki reklamları engelliyor.

Burada dediklerimi uygulayıp uBlock Origin. Başka bakmayın.

Ek olarak Opera önermiyorum. Artık spyware niteliğinde bile diyebilirim.
Sadece Çinli bir şirkete satıldığı için mi böyle söylüyorsunuz? Ayrıca teşekkürler, araştırıp ona göre değiştireceğim. Hatta konu bile açabilirim.

Üstte yazdığım gibi, uBlock çalışmıyor. YouTube videoları oynatma hatası veriyor.
Aylardır kullanıyorum, sorun çıkarmıyor. Chrome Web Store'dan yüklüyorsanız Chrome Extensions for Opera uzantısı ile, Opera Extensions üzerinden indirip deneyin.
Sadece Çin'li bir şirkete satıldığı için mi böyle söylüyorsunuz? Ayrıca teşekkürler, araştırıp ona göre değiştireceğim. Hatta konu bile açabilirim.
Detaylıca açıkladım geçen. Ciddi şüpheler uyandırıyor, artık asla önermiyorum.

Aylardır kullanıyorum, sorun çıkarmıyor. Chrome Web Store'dan yüklüyorsanız Chrome Extensions for Opera uzantısı ile, Opera Extensions üzerinden indirip deneyin.

Bakacağım hocam. Chrome'a dönerim ya da Firefox'a geçerim, teşekkürler.

Ben Linux Mint Cinnamon'u veya Ubuntu'yu öneririm.Debian tabanlı bir dağıtım olduğu için Kali'de güzel bir sistem.
Daha çok siber güvenlik üzerine çalışacağım için herkeste Kali görüyorum o yüzden Kali'ye geçeceğim. Tabii kullanabilirsem :)

Ek olarak, OperaGX'de kayıtlı yer işaretlerini ve şifrelerimi direkt aktarabilme şansım var mı?

Ben kendi reklam engelleyicisini kullanıyorum. Daha hiç reklam çıkmadı karşıma YouTube'da.

Evet, aktarabiliyorsunuz. Ayrı konu açın, size Opera'nın niye berbat olduğunu ve alternatiflerini açıklayayım.
Alternatiflere ve açıklamaya gerek yok hocam ben araştıracağım zaten daha sonra boş vaktim olursa tartışabiliriz. Desteğiniz için teşekkürler Firefox'a bi geçeyim önerdiğiniz ayarlara bakayım. 2010 civarında en son kullanmıştım herhalde, uzun zaman oldu :)

Opera'nın ciddi problemleri var pinterestte geziniyorum videoları ve GIF'leri oynatmıyor Opera GX indirip denedim onda da aynı şeyi yaptı ben de Chrome geçtim zaten artık RAM sömürme olayı geri de kaldı Firefox bana daha güven verse de RAM kullanımın da başta gelen tarayıcılardan o yüzden ısınamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı