Opera GX incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hatalı dediğim işte, reklam çıkıyor reklamı atla diyorsunuz bazen ise oynatılamadı diyor 20 30 saniye bekledikten sonra video açılıyor. Bir kaç kişi yaşamamış olabilir ama GX sorunları olan ve 1 yılını yeni dolduran bir tarayıcı. Bu kadar yok efsane yok böyle demeye gerek yok kendisi farklı kılan şey kısıtlama sistemi ama o da bazı sitelerde çökmelere sebep oluyor. Diğer temadır, eklentidir falan onları başka tarayıcıya da kurabiliyorsunuz.
Birkaç kişi yaşamamış olabilir mi? Sizce Opera GX kullanıp sorun yaşamayan sadece birkaç kişi mi var?
Sırf kendiniz kullanırken GX'e sinir olduğunuz için burada yeriyorsunuz sanırım. Yoksa bu kadar taraflı düşünmenizin başka açıklaması olamaz. Zaten henüz Betada olan geliştirilme aşamasında olan bir tarayıcının da mükemmel çalışmasını beklemek yanlış olur. Tabii ki sorunlar çıkacaktır ama sanki herkes sorun yaşıyormuş kimse GX'ten memnun değilmiş gibi konuşmak saçma olur ve aşırı genellemeye girer.

Araştırırsanız görürsünüz ne kadar çok şikayet olduğunu, neyse takibi bırakıyorum. Fanboyluk bu olsa gerek. İncelemeye GX'in tek iyi yanlarını katıp hiç kötü yanını yazmayıp ölümüne savunmak :)

Araştırırsanız görürsünüz ne kadar çok şikayet olduğunu, neyse takibi bırakıyorum. Fanboyluk bu olsa gerek. İncelemeye GX'in tek iyi yanlarını katıp hiç kötü yanını yazmayıp ölümüne savunmak :)
Bende bir sorun yok 10 defa söyledim Fanboyluk yapan da yok.

Sallayın bu incelemeyi aşırı yüzeysel olmuş :D. Bunlar daha iyi oldu gibi :).

Not: Bu bir reklam değildir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı