Opera GX kullanmalı mıyım?

Güvenli midir acaba? İndirmek istiyorum.

Edge bence daha iyi zaten Opera GX'i ön plana atan RAM, işlemci kısıtlaması vs olması. Yoksa o kadar da iyi değil Edge'in yanında.

Chromium'u güncel tutan tarayıcılarda güvenlik sorunu yaşamazsınız. Ama Opera GX istikrarlı bir tarayıcı değil. Onun yerine varsayılan Opera kullanın. Opera'nın varsayılan sürümü dışına çok fazla iş gücü ayırmadığını belirtelim. Diğer Opera tarayıcılarında ayrı özellikler var. Bunlara yeni kullanıcı çekecek özellikler ekleniyor. Diğer özellikelr ise varsayılan tarayıcı güncellemesine dahil ediliyor. Bu eklenen özellikler GX'in istikrarsızlığını artırıyor. Çünkü varsayılan tarayıcı ve genel güncellemeler kadar özenilmiyor.

Son düzenleme:
İlk çıktığında kullanıyordum Opera GX'i ama şimdi 2 yıldır Google kullanıyorum güzel tarayıcı ama bana hitap etmiyor. Karışık çoğu şeyi bilmiyorum Google daha sade geliyor bana.

ben chorme çok severek kullanıyordum sonra denemek için opera gx indirmiştim ve beğendim, kullanırken güzel ama bence chorme ayarlar ekranında daha iyi ve rahat. bide sayfayı komple türkçeye çervirme yok, ingilizce dışında başka dillerde bir siteye girersem linki kopyalayıp chorme a geçiyorum. bence kullanmakta sıkıntı yok bi dene beğenirsin

Geri
Yukarı