Opera GX'den başka oyuncu tarayıcısı var mı?

Oyuncu tarayıcısı sadece pazarlama taktiği. Sadece tema giydirilmiş. RAM ve CPU sınırlama özelliklieri var fakat düzgün çalışmıyorlar. İlk başlarda sevmiştim sonradan sıkıntı çıkarınca klasik Opera'nın bile daha iyi olduğunu anladım.
Normalde ben de normal Opera'yı daha çok beğeniyorum ama oyunlarla ilgili iyi haberler verdiği için kullanıyorum.

Oyuncu tarayıcısı sadece pazarlama taktiği. Sadece tema giydirilmiş. RAM ve CPU sınırlama özelliklieri var fakat düzgün çalışmıyorlar. İlk başlarda sevmiştim sonradan sıkıntı çıkarınca klasik Opera'nın bile daha iyi olduğunu anladım.
Zaten tarayıcının donanımsal kullanımından feragat etmek hızdan da feragat etmek oluyor maalesef. Bu tarz şeyler yüzünden sıkıntı olabiliyor.

Opera GX'in tasarımı sıkmaya başladı. Opera GX'den başka oyuncu tarayıcısı var mı?

Oyuncu tarayıcısı yok GX dışında. Tarayıcı olarak Yandex Browser veya Maxthon öneririm.

Chrome önermiyorum. İçine dahili özellik yok gibi bir şey reklam engelleyici bile yok. Kaynak tüketimi çok fazla.

Firefox önermiyorum. Kaynak tüketimi Chrome'dan da fazla. Performansı çok düşük. Sorunlu, grafik sorunları olabiliyor.

Brave önermiyorum. Kaynak tüketimi fazla ve Türkçe dil desteği yok.

Geri
Yukarı