YouTube Opera GX'te ses gelmiyor

Hoogan

Femtopat
Daha fazla  
Opera GX kullanıyorum bugün YouTube'da videoların sesinin gelmediğini fark ettim, sadece videonun altındaki ses ayarı çubuğunu kaydırınca ses geliyor. Videoyu sesli bi' şekilde izlemem için o ses ayarı çubuğunu ha bire sağa sola kaydırmam gerekiyor. Nedenini bilen yazabilir mi?

Opera GX kullanıyorum bugün YouTube'da videoların sesinin gelmediğini fark ettim, sadece videonun altındaki ses ayarı çubuğunu kaydırınca ses geliyor. Videoyu sesli bi' şekilde izlemem için o ses ayarı çubuğunu ha bire sağa sola kaydırmam gerekiyor. Nedenini bilen yazabilir mi?
Ses arttırıcı veya sesi etkileyebilecek eklentiler kullanıyor musunuz?

Aynısı bende de var sadece sayfayı yenileyince 1 saniye ses geliyor sonra da gidiyor anlamadım.

Evet ama kapalı şekildeydi video izlerken.
Ses karıştırıcısı ve sekmenin üstündeki tuştan sesin açık olduğunu teyit edin. Sonrasında tarayıcıyı sıfırlamayı veya farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Opera'nın kendi özelliği olan Reklam Engelleyici ve Çerez Engelliyici'yi kapattığınız zaman sorun çözülecektir.

1716812617730.png

Reis galiba çözümü buldum. Opera'nın reklam engelleyicilerini kapatınca sorum çözüldü.

Ne garip tarayıcı arkadaş. Reklam ve çerez engelleyicisi nasıl sesi kesiyor anlamadım. :D

Teşekkürler sorun çözüldü.

Büyük ihtimalle YouTube'un reklam önleyicileri için aldığı bir önlem.
Ben uBlock origin ile böyle bir sorun yaşamıyorum. Operayla alakalı muhtemelen. Gerçi Chromium en son reklam engelleyiciler için bir ayar çekmişti onla alakalı olabilir.

Geri
Yukarı