Opera GX'te sol tarafta bulunan araçların yarısı gözükmüyor

kqdrill

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben Opera GX kullanıyorum. Bildiğiniz gibi Opera'nın tarayıcısında ekranın en sol tarafında gx cleaner, gx Control gibi araçlar var. Onlara tıklayınca çok ince bir pop up ya da pencere (ismini tam bilmiyorum) açılıyor. Ben de o açılan pencerenin yarısı görünmüyor çok ince bir pencere açılıyor ve bunu büyütemiyorum onu nasıl nasıl çözebilirim?

1691923874612.png

Merhaba ben Opera GX kullanıyorum. Bildiğiniz gibi Opera'nın tarayıcısında ekranın en sol tarafında gx cleaner, gx Control gibi araçlar var. Onlara tıklayınca çok ince bir pop up ya da pencere (ismini tam bilmiyorum) açılıyor. Ben de o açılan pencerenin yarısı görünmüyor çok ince bir pencere açılıyor ve bunu büyütemiyorum onu nasıl nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1900965

Tarayıcının aklı karışmış olabilir, şaka bir yana silip yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Birincisi silip yüklersem sekmeler gider mi?
İkinci olarak ise RAM ve CPU limiter kullanıyorum ama normal bir tarayıcı ortalama ne kadar RAM kullanır onu söyler misin? Ona göre ayarlayacağım çünkü.

1. Gider ama geçmişten silmiyorsan bulabilirsin ama açması uzun sürer.

2. Ne kadar sekme açtığına bağlı o. 500 tane sayfa açıp 100 MB RAM kullanımına limitlersen tarayıcıyı bozarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı