Opera halen veri satıyor mu?

Galanderia

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Bir aralar Technopat'ta herkes Opera veri çalıyor, satıyor, parayı basana satıyorlar, verileriniz, şifreleriniz hesaplarınızı çalıyorlar denirdi. Halen öyle mi yoksa düzelttiler mi? Zira büyük YouTuber'lerin neredeyse %40'ı Opera kullanıyor.

Bir aralar Technopat'ta herkes Opera veri çalıyor, satıyor, parayı basana satıyorlar, verileriniz, şifreleriniz hesaplarınızı çalıyorlar denirdi. Halen öyle mi yoksa düzelttiler mi? Zira büyük YouTuber'lerin neredeyse %40'ı Opera kullanıyor.
Veri satmayan bir yer bile yok, devlet bile satı- pardon çalınıyor.

%40 kısım kendi isteği ile değil para karşılığı kullanıyorlar. Bana göre tüm tarayıcılar verileri satıyor. Artık güvenilir dediğimiz hiçbir şey yok. Güvenlik için Opera kullanmazsın ama Instagram TikTok kullanırsın. Beğeniyorsan kullan gitsin.

Satmayan tek bir yer bile yok. Önüne de gecilmez tamamen ama en mantıklısı en az satan olanlara bakmak olur. Açık kaynak projelere falan.

Diğer tarayıcılar Chrome'ye, Facebook'a falan satıyor Chrome gibi. Ama Opera para karşılığı satıyor diye duydum forumda. Ben Edge'yi seviyorum sadece merak ettim.

Geri
Yukarı