Opera iyi midir?

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sorum bu Technopat'ta nedeni ise her programın yanında inmeye çalışması.
Bir yazılım yükleyeceğim yanında Opera veya Opera GX inmeye çalışıyor sizin gorüşünüz nedir bu duruma.

Sorum bu Technopat'ta nedeni ise her programın yanında inmeye çalışması.
Bir yazılım yükleyeceğim yanında Opera veya Opera GX inmeye çalışıyor sizin gorüşünüz nedir bu duruma.

Bence Opera tek başına çok güzel bir tarayıcı ancak ben Google'ın verdiği senkronizasyon ve çeviri özelliklerinin akıcılığını ve ayrıca çok geniş olan uzantı kütüphanesini ve bu uzantılarının birçoğunun Türkçe dil destekli olmasını beğeniyorum bu yüzden Chrome'dan vazgeçemiyorum.

Bir Setup kurarken yanında Avast, Opera, Yandex gibi yükleme amacımızın dışına çıkan reklam amaçlı içerikleri görmek beni sinirlendiriyor. Bazen yanlışlıkla tik kaldırmayı unutuyorum ve hop!
Bir bakıyorum Avast yüklenmiş gel de bir saat silmeye uğraş...

GX olmayan Opera'yı kullanıyorum (2019'un son günlerinden beri) Şahsen iyi ve VPN özellikleriyle bir uygulama gerekmeden işlerini halledebilirsin.

Opera'nın güvenli olduğunu düşünmüyorum. Verileri satma olayları falan. Google'dan devam.
Google gibi veri konusunda bir dünya sabıkalı bir şirket dururken Opera'nın adını bu şekilde çıkardınız ya helal olsun bir şey demiyorum.

Opera gayet güzel tarayıcıdır. GX sürümü de tasarım anlamında yenilikçidir, oyunculara hitap eder.

Geri
Yukarı