Opera kendi kendine arama yapmış

Formatsız yolu yok mu? Ben format atmayı bilmiyorum abimden istemem gerekecek. Bilgisayar bana ait olsa da çok yeni ve çok pahalı olduğu için sürekli uyarıyordu sakın virüs bulaştırma diye. Eğer öğrenirse ayvayı yerim çünkü bu bir oyun Laptop'u ve bu bilgisayarı çok önemsiyor. Ve bende önemsiyorum tabii. Off korsan oyun yüklememeliydim. Her zaman dosyaları açmadan önce taratmıştım oysaki.

Format basit bir işlem ve bilgisayara virüs bulaştırarak zarar verme ihtimaliniz yok gibi bir şey, virüs bulaşsa bile donanım olarak bir zararı olmaz. Verileriniz riske girer sadece. Yanlış anlaşılmasın, donanım olarak zarar veren virüslerde var ancak sayısı çok az, genellikle veri hırsızlığı yapılıyor.
Virüs programları bana kalırsa hiçbir işe yaramıyor, güvenmeyin fazla. Format sonrası genelde ilk işim Defender'ı kapatmak oluyor.

Son düzenleme:
Format basit bir işlem ve bilgisayara virüs bulaştırarak zarar verme ihtimaliniz yok gibi bir şey, virüs bulaşsa bile donanım olarak bir zararı olmaz. Verileriniz riske girer sadece. Yanlış anlaşılmasın, donanım olarak zarar veren virüslerde var ancak sayısı çok az, genellikle veri hırsızlığı yapılıyor.
Virüs programları bana kalırsa hiçbir SE yaramıyor, güvenmeyin fazla. Format sonrası genelde ilk işim Defender'ı kapatmak oluyor.

Öneriniz için teşekkür ederim.
McAfee indirip tarama yap Google'u tüm verilerini temizle.

Teşekkürler.

Allahım sabır,bir bilginiz olmadığı halde McAfee gibi kişisel bilgisayarlar için en kötü A-V'lardan biri olan bir A-V öneriyorsunuz,büyük ihtimalle başka birisi açtı bu sayfayı,bir daha açılmıcak ve sizde McAfee indirdiniz oldu diye havalara giriceksiniz.

Kişisel Bilgisayarlar=McAfee-Çöp

Şirket Bilgisayarları=McAfee-Kral,Kaspersky-Çöp oluyor.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Teşekkürler.
McAfee kurmayın,şu anda bilgisayarınızdaki A-V McAfee'den katlarca daha üstün bir A-V.

''Pop Up'' virüsleri için AdwCleaner önermekteyim. (%99 Pop Up değil ama siz yinede içinizin rahat olması için deneyebilirsiniz)

Ancak büyük bir ihtimalle biri açtı bu sekmeyi.

Formatsız yolu yok mu? Ben format atmayı bilmiyorum abimden istemem gerekecek. Bilgisayar bana ait olsa da çok yeni ve çok pahalı olduğu için sürekli uyarıyordu sakın virüs bulaştırma diye. Eğer öğrenirse ayvayı yerim çünkü bu bir oyun Laptop'u ve bu bilgisayarı çok önemsiyor. Ve bende önemsiyorum tabii. Off korsan oyun yüklememeliydim. Her zaman dosyaları açmadan önce taratmıştım oysaki.
Format atmak 5 dk sürüyor. Türklerde format atmak bilgisayar bozuldu demek gibi bir şey. Altı üstü format abinin kızması mantıksızca fiziksel hasar almadığı sürece kızmaması lazım.

Geri
Yukarı