Opera neden önerilmiyor?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. Birçok tarayıcı kullandım, test ettim. Bana göre akıcılık ve hız konusunda sanki Opera bir tık daha iyi gibi geldi. Dikkat ettim de bu forumda özellikle bir konu açıldığı zaman herkes Opera tarayıcısına sövecek duruma gelmiş. Kimse önermiyor. Bunun sebebi nedir? Hani veri çalıyor onu yapıyor bunu yapıyor diyeceksiniz belki de fakat bunu sadece Opera yapmıyor ki. Neredeyse tüm tarayıcılarda olan bir durum. Şu an Opera kullanıyorum ve hız konusunda çok başarılı bana göre.

Arkadaşlar selam. Birçok tarayıcı kullandım, test ettim. Bana göre akıcılık ve hız konusunda sanki Opera bir tık daha iyi gibi geldi. Dikkat ettim de bu forumda özellikle bir konu açıldığı zaman herkes Opera tarayıcısına sövecek duruma gelmiş. Kimse önermiyor. Bunun sebebi nedir? Hani veri çalıyor onu yapıyor bunu yapıyor diyeceksiniz belki de fakat bunu sadece Opera yapmıyor ki. Neredeyse tüm tarayıcılarda olan bir durum. Şu an Opera kullanıyorum ve hız konusunda çok başarılı bana göre.
Operaya değil GX'e laf atıyorlar genelde bende diğer tarayıcılara göre daha fazla sistem kullanıyor o yüzden sevmiyorum.

İ. Neredeyse tüm tarayıcılarda olan bir durum. Şu an Opera kullanıyorum ve hız konusunda çok başarılı bana göre.

Ama çoğu satmıyor Opera ve Avast firmaları ise satıyor sorun burada başlıyor.
ana göre akıcılık ve hız konusunda sanki Opera
Brave ve Chromium ve Chromium altyapısı en hızlı ve stabil altyapılardan biridir. ve diğer altyapılara göre daha hızlı olduğu düşünülmektedir.

Opera GX sevilmiyor. Opera'nın kendisinde fazla bir sıkıntı yok diye biliyorum.

Opera GX güvenli bir tarayıcı değil çünkü. Zamanında severek kullanmış biri olarak ben bile önermiyorum, fazla süslü bir tarayıcı PC'ye ağır gelebiliyor bu yüzden.

Opera GX'i kısıtlayınca donuyor, kısıtlamayınca sıkıntı çıkarıyor.

Gx olanını demiyorum konuyu iyi okuyun lütfen normal standart olan Opera sürümünü kasettim ben.

Opera güven vermiyor. Bazen bir şey indirirken yanında geliyor vb. bu yüzden en iyisi Edge bence. Hem stabil, hem hızlı. Ayrıca Microsoft bir çok yenilik getiriyor, arama yaptıkça puan kazanıyorsun ve puanlarla istediğin ödülü alıyorsun. Çekilişlere de katılabiliyorsun Surfacepro 8 çekilişine katıldım bakalım. Çıkma ihtimali düşük ama çıkarsa harikulade olur.
1667058348123.png
1667058797508.png

Son düzenleme:
• Bilgilerimizi yurt dışına aktarıp satıyorlar.
• Aşırı gereksiz eklemeleri var.
• Reklam engelleyici ve VPN düzenli çalışmıyor.
• Yalan dolan haber sitelerini keşfet kısmına koyuyorlar.

Edge ve Brave önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı