Opera neden önerilmiyor?

2023'te adblockerlara bay bay dedikten sonra ayça_22'ler le başarılar diliyorum sana :d

Dostum sen her seferinde bu cevabı mı yazacaksın? Taktın yemin ederim başka bildiğin bir şey yok sanırım. Tamam anladık 2023'te AdBlock yok kaldıracaklar ok.

Dostum Edge'yi Microsoft'un(kullandığın işletim sisteminin geliştiricisi olan firma) geliştirdiğini bilmiyorsun sanırım. Adamlar doğal olarak kendi geliştirdikleri işletim sistemine kendi tarayıcılarını koyacaklardır. Edge'yi istemiyorsan git macOS işletim sistemli bir bilgisayar falan kullan. Ayrıca çekiliş için kullanmıyorum başka tarayıcı yükleme gereksinimi duymadım kendisi gayet yeterli.

Biliyorum merak etme o kadar cahil değilim. Ayrıca bir tarayıcı kullanmak istemiyorum diye neden gidip macOS sistemli bilgisayara geçeyim ki bu nasıl bir kafa yapısı yemin ediyorum şaşırtıyorsunuz beni. Bu kadar Edge fanı olmaya gerek yok bence.

Bu bilgiyle ilgili haber veya makale var mıdır acaba? Daha detaylı okumak istiyorum da.

Bilgi ve haber: Ömer. R :): )

iPhone 6 ve altı kullananlar için bence Opera çok iyi bir tarayıcı.
Android tarafında ise UC Browser, Aloha ve Brave güzeldir. Genellik iki tarayıcı kullanırım telefonda. Brave ve UC Browser.

Dostum sen her seferinde bu cevabı mı yazacaksın? Taktın yemin ederim başka bildiğin bir şey yok sanırım. Tamam anladık 2023'te AdBlock yok kaldıracaklar ok.

Biliyorum merak etme o kadar cahil değilim. Ayrıca bir tarayıcı kullanmak istemiyorum diye neden gidip macOS sistemli bilgisayara geçeyim ki bu nasıl bir kafa yapısı yemin ediyorum şaşırtıyorsunuz beni. Bu kadar Edge fanı olmaya gerek yok bence.

Bilgi ve haber: Ömer. R :): )
Dostum sen cahil adamsın böyle ya.
Tüm reklam engelleme uygulamaları sürüm 2’de çalışırken, tarayıcıda Manifest Sürüm 3’ün uzantıları için API desteği ekleyecek bir güncelleme yayınlanacaktır.

1667059545429.png

Çoğu AdBlocker Firefox'da daha iyi çalışıyor. Dev'lerin neden böyle olduğu hakkında yazdığı bir makale bile var. Bir kaç aya sorunu çözebilirler ama Chromium tabanlı tarayıcılardaki AdBlockerlar hiç bir zaman Firefox'da olduğu kadar stabil çalışamaz.

Google'ın kendi yayınladığı planı attım halen boş yapıyorsun. MV2 Extension'ları hakkında bir şey bilmediğin ortada. Biraz daha rezil olmadan önce şunu bir okumanı öneririm: Manifest V2 support timeline - Chrome Developers

Ben attığın bir şeye laf söylemiyorum. Sürekli aynı şeyleri ben biliyorum kafasında yazdığın için laf söylüyorum tamam anladım diyorum hala aynı şeyleri atıp duruyorsun. Anladık tamam 2023 de AdBlock'lar silinecek. Ayrıca niye rezil olayım ki? Rezil olan sensin bence. Bir şey öğrenmişsin sürekli onu göstermek için bilmiş bilmiş yazıp duruyorsun. İşine bak bence.

Bir kaç aya sorunu çözebilirler ama Chromium tabanlı tarayıcılardaki AdBlockerlar hiç bir zaman Firefox'da olduğu kadar stabil çalışamaz.
Mv3 için AdGuard’ın beta eklentisi var aslında ama ne kadar iyi çalışacağı tam bir muamma…

Eff.org’da Firefox’un da Mv3’e geçebileceğini okudum ama umarım olmaz, severek kullandığım tarayıcıydı kendisi…

Geri
Yukarı