Opera trojan uyarıları

ycstekno1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Opera GX tarayıcısı ben dahil çok fazla kişiyi korkuttu. Trojan uyarıları anti virüs programının delirmesi vs. oldu. Peki bir sıkıntı var mıdır? Çok yüksek bir önlem alınmalı mı? Şu an ben bir şekilde temizledim ama hâlâ tereddütteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera GX için endişelenmene gerek yok ilk defa oyun için taryıcı olduğundan ötürü antivirüs programları daha kendi veritabanlarına dosyaları düzgün olarak girmemişlerdir. Gelen yenilemeler de çabası yakında trojan olarak gözükmezler.

Opera GX için endişelenmene gerek yok ilk defa oyun için taryıcı olduğundan ötürü antivirüs programları daha kendi veritabanlarına dosyaları düzgün olarak girmemişlerdir. Gelen yenilemeler de çabası yakında trojan olarak gözükmezler.
Arkadaşa Opera'dan kesin bilgi gelmiş. Verileriniz onun bunun karşısına çıkıyor 3. parti sitelere satılıyor memnun musunuz?

Opera forumlarına girip araştırırsan, false-positive yani yanlış tespit olduğunu söylüyorlar. Bana göre yanlış tespit dedikleri gibi. Bir sıkıntı göremiyorum. Windows Defender ile Opera GX düşmanlığı var sanırım. Şu an Opera GX kullanmıyorum ama getirdikleri bir yenilikten dolayı çerez datasını trojan olarak görüyor olabilir.

Arkadaşa Opera'dan bilgi gelmiş kesin bilgi. Verileriniz onun bunun karşısına çıkıyor 3. parti sitelere satılıyor memnun musunuz?

Biraderim bana bilgi gelmiyor Reddit de ve diğer platformlarda bu konu hakkında çok fazla tartışmalar oldu yanlış hatırlamıyorsam Opera için çalışan biri mi onun tanıdığı mı ne yazmıştı yazıyı. İlk defa adamlar oyun için tarayıcı yapmışlar çok normal kaldı ki onu geçtim normal antivirüsler Yandex dosyalarını da trojan olarakdan algılıyor o yüzden bunları kafaya takmaya gerek yok.

Biraderim bana bilgi gelmiyor Reddit de ve diğer platformlarda bu konu hakkında çok fazla tartışmalar oldu yanlış hatırlamıyorsam Opera için çalışan biri mi onun tanıdığı mı ne yazmıştı yazıyı. İlk defa adamlar oyun için tarayıcı yapmışlar çok normal kaldı ki onu geçtim normal antivirüsler Yandex dosyalarını da trojan olarakdan algılıyor o yüzden bunları kafaya takmaya gerek yok.

Bir sosyal medya hesabınız çalınsın onu bize haberini verirsiniz artık.

Hocam oyun için tarayıcı dediğiniz şey RAM kısıtlaması ve RGB renkler mi :D Bunu istese her tarayıcı yapabilir. Gidin biraz araştırın ne tür verileriniz nereye satılıyor, diğer tarayıcılar da satıyor evet ama Opera'nın sattığı yerler olmaması gereken yerler.

Geri
Yukarı