Opera ve Edge dışında en az RAM kullanan tarayıcı nedir?

Brave vardı sanırım. Firefox da bakabilirsiniz.
Firefox görsellik açısından ön planda olduğu için en çok RAM kullanan tarayıcılardan biridir. Alttaki konuma göz atabilirsiniz zaten hepsi ortalama aynı düzeyde RAM kullanıyor. RAM kullanımında şu daha üstün diyebileceğimiz bir tarayıcı yok, var diyen de zaten fanboyluk yapıyordur.
Hangi tarayıcıyı seçmelisiniz?

Opera ve Edge dışında en az RAM kullanan tarayıcı nedir?

Bildiğim kadarıyla Edge bazı yerlerde RAM kullanımı olarak Chrome'yi bile geçebiliyor. Birkaç yerde araştırdım bazılar Edge daha iyi diyor bazılar Chrome.

Hocam fark etmiyor zaten ne kullandığınız hepsi birbirinin aynısı.

Hocam abartı olmasın 32 GB RAM sahibiyim Chrome'da 3 sekçe açınca oyundan fazla RAM tüketiyor :D. Opera kullanıyorum 10 sekme ile Chrome kadar tüketmiyor, Opera en iyisi sanırım.

Bir de Opera ile Windows Defender bazen çakisiyor bir ara herkeste trojan bulmuştu Windows Defender Opera yüzünden.

Browser virüsleri hakkında bilgim yok ne kadar rahat saldırıya izin veriyor ben iki tarayıcıyı da aktif kullanıyorum Opera'yı genelde video, YT için Chrome ise mail ve evrak işlerinde, av olarak da Norton var sürekli iki tarayıcıdanda internet saldırısı engelleniyor dediğim gibi hangisi iyi kötü bilmem ancak ikisinin de çok farklı olduğunu düşünmüyorum. RAM tüketimi olarak ama dediğim gibi Chrome bilgisayarı gerçekten yakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı