Opera vs Microsoft Edge

Sıkmadı mı artık şu veri muhabbeti? Dünyada kaç milyon internet kullanıcısı var hadi diyelim herkesin verilerini aldılar ne yapabilirler? Benim girdiğim 3-5 sitedeki verileri ne yapsınlar? Ne olabilir?

Iste buna arastirmadan yorum yapan insan tipi derim. Verilerinin satiliyor olmasi, ve o veriler ile senin hakkinda her seyin yapilabilecek olmasi seni korkutmuyor mu? Senden bir robot bile olusturulabilir.

Iste buna arastirmadan yorum yapan insan tipi derim. Verilerinin satiliyor olmasi, ve o veriler ile senin hakkinda her seyin yapilabilecek olmasi seni korkutmuyor mu? Senden bir robot bile olusturulabilir.
Ya bırak dostum siz çok kafaya takıyorsunuz. Ben 10 senedir internet kullanırım daha böyle bir durum yaşamadım. Bu foruma gelende takıntı yoksa böyle konular sayesinde takıntı oluşuyor insanda.

Ya bırak dostum siz çok kafaya takıyorsunuz. Ben 10 senedir internet kullanırım daha böyle bir durum yaşamadım. Bu foruma gelende takıntı yoksa böyle konular sayesinde takıntı oluşuyor insanda.

Yaptiklari seyi sana belli ediyorlar diye mi dusundun? Calisma dedigin gizli yurutulur, hele boyle bir sey ise.

Yaptiklari seyi sana belli ediyorlar diye mi dusundun? Calisma dedigin gizli yurutulur, hele boyle bir sey ise.
Açıkla o zaman 10 senedir verilerim ellerindeyse neden birşey yapmadılar?
Bu durum paranoyaklık derecesine gelmiş sizde. Biraz kafanızı çalıştırın.
Robot falan diyorsun nasıl bir takıntı haline geldiyse. Bir doktor tavsiyesi alın.

Opera'yı da kullandım Edge'yi de kullandım Opera GX de kullandım.
Tercih meselesi ben formatladığımdan 3 4 ay boyunca Microsoft Edge kullanıyorum sonra sıkılıp değiştiriyorum Opera GX veya standart Opera yüklüyorum yani bu çinlilere veri vermekten korkacak kadar büyük verileriniz var ise Edge tercih edebilirsiniz tabii ama bu çinlilerin Opera'daki verileri çaldığı anlamına gelmez.

Geri
Yukarı