Opera VS Opera GX

Bu iki uygulama arasında kaldım sizce daha hangisi iyi?

Her ikisini de aynı sürede kullandım. Opera GX çok kullanışlı özellikler ve RAM temizleyiciye sahip olsa da normal Opera, Opera GX'e göre çok daha az çökme sorunları ve az RAM kullanmayla daha kullanışlı. Ayrıca mükemmel bir arayüz ile ben normal Opera'ı tercih ediyorum.

Ayrıca mükemmel bir arayüz ile ben normal Opera'ı tercih ediyorum.
Ben şuan Opera'nın eski yapımcılarının yaptığı Vivaldi tarayıcıyı kullanıyorum. :D

Google Chrome bana göre çok hızlı ancak çok RAM tüketiyor Opera GX ise RAM miktarını ayarlama ayrıcalığı sunuyor ancak kıstığınızda yavaşlıyor, ayrıca Opera GX video izlerken bile PC'de fanların hızlı çalışmasına neden oluyor. Opera ise Opera GX'in modifiye ve makyaj yapılmış hali açıkçası Google Chrome benim açımdan en iyi tarayıcı unvanını koruyor. Düşük RAM sıkıntısı çekmeyen arkadaşlar bence Google Chrome kullanmaya devam etmeli hiç kullanmadıysa bir an önce kullanmaya başlamalı.

İlk fark ettiğim farkta entegre mesaj uygulamalarıydı. xd

Opera Chrome'a göre zaten daha az RAM tükediyor. Düşük RAM kullanımı varken hızı daha çok azaltmak mantıksız olur. Haklısınız.

Entegre mesaj uygulamaları Opera GX'ede eklenebiliyor mu?
entergre mesaj uygulamaları GX de de mevcut. kenar çubuğunda bulabilirsin. kenar çubuğunu ve temayı da değişebilirsin

Geri
Yukarı