Opera Youtube Takılma Sorunu

ozgur1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Opera'da Youtube'dan video izlerken takılma yapıyor. Küçük takılmalarda olsa beni rahatsız ediyor. Video tam olarak yüklenirse bu sorun gidiyor. Fakat her video için yüklenmesini beklemek istemiyorum. Takılmalar tam olarak yüklenme çubuğu ilerleyince oluyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Bende bu sorun Opera'nın içinde yüklü gelen VPN açıkken oluyordu. Biraz yabancı kaynakları araştırdım. Opera Browser'ın Ayarlarından Pil gücü tasarrufunu kapatınca düzeldi.

Durum nedir? Özgür Bey.

Edit: Opera ayarlarından Donanım Hızlandırması özelliğini kapatın.

Sonucu burada bildirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu sorun Opera'nın içinde yüklü gelen VPN açıkken oluyordu. Biraz yabancı kaynakları araştırdım. Opera Browser'ın Ayarlarından Pil gücü tasarrufunu kapatınca düzeldi.
Bu yöntemle sorun çözüldü. Malesef tarayıcı tarihinin yüz karası opera'yı kullanıyorum sırf alışmışlıktan, 13 yıl civarı kullanıyorum lakin nereden baksan elinde kalıyor, allah sabır versin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı