Opera'da indirme hızı yavaş

Yiğit Çil

Decapat
Daha fazla  
Opera'dan bir şey indirmeye çalıştığım zaman çok yavaş iniyor. Geçen Steam'de 3 MB/s indiriyordu. İnternetten bir şey indirirken sanki 200 KB/s'ye sabitlenmiş gibi oradan yukarı çıkmıyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera'dan bir şey indirmeye çalıştığım zaman çok yavaş iniyor. Geçen Steam'de 3 MB/s indiriyordu. İnternetten bir şey indirirken sanki 200 KB/s'ye sabitlenmiş gibi oradan yukarı çıkmıyor. Sebebi nedir?

IDM?

Hocam Chrome deneyin aynı şekilde oluyorsa genel bir sıkıntı vardır bence ama Opera'da öyle bir şey var galibe bende kullanıyorum ama bu kadar değildi.

IDM kullanın her tarayıcıda Max 1.5-2 MB/S görürken IDM ile 3 MB/S alıyorum.

Kullanmıyorum.
Hocam Chrome deneyin aynı şekilde oluyorsa genel bir sıkıntı vardır bence ama Opera'da öyle bir şey var galibe bende kullanıyorum ama bu kadar değildi.

Chrome'de yine aynıydı yardımın için teşekkürler.
IDM kullanın her tarayıcıda Max 1.5-2 MB/S görürken IDM ile 3 MB/S alıyorum.

Deneyeceğim.
İnternet hızınız değişmiş olabilir, Opera'daki indirmeyi durdurun ve Steam'den oynaması ücretsiz bir oyunu indirmeye başlayın. İnternet hızınız değişmezse internetiniz yavaşlamış demektir.

Yok her zamanki gibi.
Internet Download Manager kullanın.
Hocam deneyeceğim.
IDM indirirken de saniyede 10 KB şaka gibi.

Geri
Yukarı