Opera'ya hayır

@312971 hocam Opera'yı tamamen hayatımdan çıkardım. Edge deyim. Çok teşekkür ederim size. Edge'ye geçtiğim için kendimle gurur duyuyorum. Fakat şöyle bir soru soracağım. Geçmişten belirli siteleri sildiğimde arama motoruna o sitenin adının tamamını yazmadan gidilmiyor. Opera veya Chrome da bu sorun yoktu. Ama yine de gülü seven dikenine katlanır.

@312971 hocam Opera'yı tamamen hayatımdan çıkardım. Edge deyim. Çok teşekkür ederim size. Edge'ye geçtiğim için kendimle gurur duyuyorum. Fakat şöyle bir soru soracağım. Geçmişten belirli siteleri sildiğimde arama motoruna o sitenin adının tamamını yazmadan gidilmiyor. Opera veya Chrome da bu sorun yoktu. Ama yine de gülü seven dikenine katlanır.

Hocam onun da bir ayarı olması lazımdı. Araştırıp yazarım :).

Biraz sakin olalım hocam :)

Tamam hocam haklısınız fakat mesajları okumadan yorum yapıyor. Ben bugün konu sahibi sayesinde Edge'ye geçtim artık bende herkese önereceğim. Direk tabletime de yükledim. Şu an tek sıkıntım Win 7 kaldı. Onu da yakında halledeceğim.

Bir bildiği var ve yazıyor. Hiç olmazsa sizden daha bilgili. Eğer yazmak istemiyorsanız konudan gidebilirsiniz.

Onu çoktan göz ardı ettim zaten de, başlığa gelip bunu okuyacak arkadaşlar için bir cevap yazayım: Tor Browser onion routing denen bir mekanizma ile çalışıyor. Basitçe internet alışverişlerinizde kullandığınız şifreleme yöntemlerine benzer. Detaylı şekilde öğrenmek isteyen arkadaşlar için link bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tor Browser neredeyse Dünya'daki Dark web işlerine zemin teşkil ediyor. Eğer güvenli olmasaydı Almanya hükumetinin Dark net sitelerini çökertmesi yıllarını alır mıydı?

Onu çoktan göz ardı ettim zaten de, başlığa gelip bunu okuyacak arkadaşlar için bir cevap yazayım: Tor Browser onion routing denen bir mekanizma ile çalışıyor. Basitçe internet alışverişlerinizde kullandığınız şifreleme yöntemlerine benzer. Detaylı şekilde öğrenmek isteyen arkadaşlar için link bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tor Browser neredeyse dünya'daki Dark web işlerine zemin teşkil ediyor. Eğer güvenli olmasaydı Almanya hükumetinin Dark net sitelerini çökertmesi yıllarını alır mıydı?

Tor Browser'ın Dark web ile alakalı tek yönu uyuşturucu silah sahte para gibi şeyler satılmasıdır Dark weble alakası olan tek yönü budur siz oralardan bir şeyler almadığınız sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsınız :)

Geri
Yukarı