Opera'ya hayır

"Ferrari gibi Firefox, Bugatti gibi Edge yerine LED modifiyeli Şahin (Opera cieks) kullananlar var."
-İnsanimsi m Friedman-

Yok anlamıyorum bir insan hafif olması gerekirken ağır olan, yavaş çalışan, hantal ve buglu bir tarayıcı kullanmak ister ki, şerit led için mi?

"Ferrari gibi Firefox, Bugatti gibi Edge yerine LED modifiyeli Şahin (Opera cieks) kullananlar var."
-İnsanimsi m Friedman-

Yok anlamıyorum bir insan hafif olması gerekirken ağır olan, yavaş çalışan, hantal ve buglu bir tarayıcı kullanmak ister ki, şerit led için mi?
İzniniz varsa sözünüzü çalıyorum...

Sözde tarayıcı olduğunu iddia eden spywere ı sistemime kurmalıyım kessinlikle.

Bu konu hala açık mı? Konuyu açanın acilen bakırköye gönderilmesi lazım! İsteyen istediğini kullanır sana ne! İnsanların kullandığı ve sevdiği şeyleri hiçbir kanıt göstermeden kirletmeye hakkın yok!

Tamam.
Arkadaşlar siz satılacak bir şeyim yok diyorsunuzda şirketlere neden bizim sayemizde para kazandırıyoruz hala farkında değilsiniz bir de hala bilip bilmeden güvenilir diyorlar ya ben artık bir şey demiyorum bir de hala kanıt isteyen arkadaşlar alın kanıt: Privacy Statement | Opera bu arada kurulum yerinde asıl politaka var Opera GX setupunu indirin tam şurda.

Ekran Alıntısı.PNG

Chrome'nin çok hızlı olduğunu düşünenler kesinlikle yanılıyor ben Opera GX kullanıyorum hız konusunda sıkıntı yok VPN özelliği şahane Chrome yeterince özelleştirilemiyor kara tema geldimi bilmiyorum en son yoktu.

Kredi kart bilgileri vs. yazmaz isen bir sıkıntı olmaz.

Sebep ne onu anlamadım bu tarayıcılar hepsi cromium tabanlı çünkü Brave'si Opera'sı Vivaldi'si Yandex'i.
Neredeyse tüm tarayıcılar Edge dahil zaten Google'ya ait dolayısı ile yorumlar saçma olduğunu düşünüyorum Vivaldi Brave Edge Opera Yandex gibi tüm tarayıcılar Chrome'nin ücretsiz versiyonu Chromium'dan üretiliyor yani yazılım sahibi zaten Google.

Yeni konular

Geri
Yukarı