Çözüldü Oppo A55 zil sesi nasıl eklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Oppo A55 telefona Oppo'ya ait sakinlik remix zil sesini "sistem zil sesleri" içine nasıl ekleyebilirim? Telefon zil sesi yapmak istiyorum, çok beğendim. Telefonda ki orijinalinden bile muhteşem bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle videoyu mp3 olarak indirin. Sonra bu adımları yapın. Ayarlara girin sesler ve bildirimler gibi bişey olur ona basın. Aşağı inin veya nasıl bilmiyorum. Zil sesini bulun. Tıklayın bir sürü ses çıkıcak en alta inip zil sesi ekle diyip bu müziği seçin.
Dosyada değil. Zaten zil ekle deyince çıkan müzikler yüklü gelen müziklerdir.

Burada "dosyalardan seç" kısmında MP3 indirilmiş şarkılar gözüküyor. Telefonla birlikte gelen zil sesleri çıkmıyor. Google'da araştırdım sonuçlar klasörde olduğunu söyledi ama Ringtones kısmı boş.

Burada "dosyalardan seç" kısmında MP3 indirilmiş şarkılar gözüküyor. Telefonla birlikte gelen zil sesleri çıkmıyor. Google'da araştırdım sonuçlar klasörde olduğunu söyledi ama Ringtones kısmı boş.
Zil sesi eklediğiniz kısım var ya orda romantizm felan yazıyor onlar yüklü gelen müziklerdir.

Zil sesi eklediğiniz kısım var ya orada romantizm falan yazıyor onlar yüklü gelen müziklerdir.

Tam da ondan bahsediyorum Romantizm gibi yüklü gelen müzikleri nerede bulabilirim? Klasörü vs yok mu? Hatırladığım kadarıyla eski Samsung Galaxy Grand Prime telefonumda klasör vardı.

Tam da ondan bahsediyorum Romantizm gibi yüklü gelen müzikleri nerede bulabilirim? Klasörü vs yok mu? Hatırladığım kadarıyla eski Samsung Galaxy Grand Prime telefonumda klasör vardı.
Yüklü gelen müzikleri zil ekle den seçebilirsiniz. Ayrıca onlar nerede bulunuyor bilmiyorum.

Geri
Yukarı