Oppo A74 Android 13 Güncellemesi

Arkadaşlar kısacası A serisi cihaz olduğu için bazı özelliklerde kısıtlama yapmışlar bence bu yüzden,AOD kişiselleştirilme zaten başta yoktu o yüzden sonradan ekleme de yapmazlar, bitmoji emojileri ülkemizde desteklenmiyor o özellik bu yüzden yok. Ayni modelin ındia versiyonu olan F19 modelinde de bu özellikler yok ülke değiştirmek fayda etmiyor bu yüzden, a serisi düşük özellikler bulunduran seri olduğu için maalesef kısıtlı özellikler sunuluyor bize, bu arada tanılama uygulamasının çalışmaması sizde de varsa büyük ihtimal bir sonraki güncellemelerle bu sorunu düzeltirler diye düşünüyorum.
A serisi ile alakalı değil. F19'da klasör büyütme falan vardı. ROM kaynaklı.

Arkadaşlar kısacası a serisi cihaz olduğu için bazı özelliklerde kısıtlama yapmışlar bence bu yüzden, AOD kişiselleştirilme zaten başta yoktu o yüzden sonradan ekleme de yapmazlar, bitmoji emojileri ülkemizde desteklenmiyor o özellik bu yüzden yok. Ayni modelin ındia versiyonu olan F19 modelinde de bu özellikler yok ülke değiştirmek fayda etmiyor bu yüzden, a serisi düşük özellikler bulunduran seri olduğu için maalesef kısıtlı özellikler sunuluyor bize, bu arada tanılama uygulamasının çalışmaması sizde de varsa büyük ihtimal bir sonraki güncellemelerle bu sorunu düzeltirler diye düşünüyorum.

TR'ye bir şey gelse şaşardım zaten.

AOD kişiselleştirme olması mümkün değil. Çünkü ekran renkli AOD desteklemiyor. Ayrıca ROM değiştirmeniz simlock tetikleyebilir ve IMEI silinebilir.

Daha önce denediniz mi? ROM değiştirmeyi?

ROM değişiminin faydaları gibi zararları da vardır. Simlock'a düşerse telefon anakart değişimi olmadan açamazsınız.

Yetkili servis iki dakikada halleder. Anakart değişimi ne alaka anakart mı bozuluyor? Ayrıca yetkili servisler de sıfırdan cihazı kururken IMEI'yi yeniden yazıyor. Artı olarak birazdan güncellemeleri paylaşacağım.
Bitmoji her zaman açık ekranda gözüküyor ( ayar kısmında) ama çalışmıyor. Omoji kaynak paketi indirirken %99'da takılı kalıyor. Diğer uygulamaların güncel ancak yabancı sürümlerini indirebilirsiniz türkçesi mevcut değil henüz.

Screenshot_2023-03-28-03-40-05-16_282d022627b3c6a616b39ea68b467221.jpg

Screenshot_2023-03-28-03-39-59-11_282d022627b3c6a616b39ea68b467221.jpg

Screenshot_2023-03-28-03-39-59-11_282d022627b3c6a616b39ea68b467221.jpg

Screenshot_2023-03-28-03-38-44-30_bc80c31e38df24983fbcc668d4b1a66b.jpg

Son düzenleme:
Yetkili servis iki dakikada halleder. Anakart değişimi ne alaka anakart mı bozuluyor? Ayrıca yetkili servisler de sıfırdan cihazı kururken IMEI'yi yeniden yazıyor. Artı olarak birazdan güncellemeleri paylaşacağım.
Bitmoji her zaman açık ekranda gözüküyor ( ayar kısmında) ama çalışmıyor. Omoji kaynak paketi indirirken %99'da takılı kalıyor. Diğer uygulamaların güncel ancak yabancı sürümlerini indirebilirsiniz türkçesi mevcut değil henüz.

Eki Görüntüle 1717543

Eki Görüntüle 1717544

Eki Görüntüle 1717544

Eki Görüntüle 1717545
Hayır hayır, arkadaş doğru söylüyor, OPPO Türkiye'nin elinde Simlock kilidinin kodu olmadığı için anakart değişimi yapıyorlar.
Bizzat kendim yaşadım, garanti kapsamında anakart değişti.

Hayır hayır, arkadaş doğru söylüyor, Oppo Türkiye'nin elinde simlock kilidinin kodu olmadığı için anakart değişimi yapıyorlar.
Bizzat kendim yaşadım, garanti kapsamında anakart değişti.

Saçma. Oppo Türkiye sitesi de eski güncellemeleri gösteriyor zaten yeni bir şey yok TR'yi geride bırakmışlar Oppo'yu yapan ülke nereydi?

Saçma. Oppo Türkiye sitesi de eski güncellemeleri gösteriyor zaten yeni bir şey yok TR'yi geride bırakmışlar Oppo'yu yapan ülke nereydi?

Türkiye'deki pazar girişimi başarısız olunca geri çekildiler.

1 sene önce aldığım cihaz ve normalde Samsung Galaxy A32 alacakken bunu almıştım. İşimi gördüğü için yetiyor. Güncellemeden sonra pek değişiklik görmedim. Cihazda hızlanma mevcut. Ömrü bitip bozulana kadar kullanmaya devam ederim. Kamera performansını beğeniyorum. Durum el verirde daha iyisini alırız umarım.

Geri
Yukarı