Oppo A74 vs Note 10s vs Note 10 5G

Bütçe
3.500 - 5.000 TL
3 ay taksitin fiyatına yükseltemem maalesef, A52'yi de es geçiyorum. Bir anda herhangi bir farklı telefon eklenmediği sürece kararım Note 10s olarak kalacak. Muhtemelen bir kaç gün içerisinde de alacağım. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim, çözüm olarak birden çok kişiyi işaretlemeyi isterdim fakat sanırım öyle bir şey bulunmuyor. Telefonu aldığımda çözümü işaretleyeceğim, tekrardan herkese teşekkürler, bir gelişme olursa buradan durumu aktaracağım.

Yok hocam, Vodafone 4.680 TL'ye satıyor. :) Çok büyük bir fiyat farkı yok Note 10s, Note 10 5G ve M3 PRO 5G ile arasında. Teşekkür ederim öneriler için çok yüksek ihtimal ile alacağım kısa süre içerisinde Note 10s'i. 128 GB ile 64 GB arasında çok büyük bir fark var mı? 128 GB olan modeli stokta olmayabilir.

Dostlar Samsung A32 veya A51 önerir miydiniz Note 10s yerine? Şunu da ekleyeyim öyle profesyonel oyun oynamıyorum canım sıkılınca girer, yarım saat veya bir saat oynar çıkarım. Ek olarak Redmi yazılımı sorunlu olduğu için A32, A51 düşündürttü siz ne diyorsunuz? @drmstafaa @Elan Morin Tedronai
İkisi de Redmi Note 10S'den daha kötü modeller. Fiyatları uygunsa alınabilirler ancak.

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum, Redmi Note 10s modelini bir kaç gün öncesinde satın aldım. Konuda en çok mesajı olan ve telefonu önerdiği için çözümü @Elan Morin Tedronai'a veriyorum. Telefondan memnunum ancak bataryası biraz hızlı bitiyor, bu da MIUI 12.5 kaynaklı olduğu için yapabileceğimiz bir şey yok gibi. Bir, iki ayın sonucunda deneyimlerimi yeni bir konu ile paylaşacağım. Ek olarak şu ana kadar batarya dışında herhangi bir yazılım problemi ile karşılaşmadığımı da belirtmek isterim. Tekrardan herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı