Oppo marka telefon kullanan var mı?

_serkan_

Centipat
Aranızda Oppo kullananlar var mı? Bir sonraki telefonumu Oppo almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı esirgemeyin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi modeli düşünüyorsunuz, bütçeniz nedir? Oppo'nun kasası ve arayüzü kaliteli ancak MediaTek işlemciye sahip modelleri tavsiye etmem.

Hangi modeli düşünüyorsunuz, bütçeniz nedir? Oppo'nun kasası ve arayüzü kaliteli ancak MediaTek işlemciye sahip modelleri tavsiye etmem.
Şu anlık kendime değil, babam için telefon bakıyorum. Benimki daha yeni sayılır. Eğer genel olarak Oppo' yu beğenirsem bir sonraki telefonumu oppo olarak düşünüyorum. Babama beğendim model A12 :)
Annem kullanıyor çok memnun.
Hangi model peki babama yeni telefon alacağım da

Hocam Oppo gayet iyi bir marka. Fakat Oppo A12 modeli ülkemizde gereksiz pahalı bir fiyattan satılıyor. O bütçe ile Realme 6 alınır. Çok daha iyi bir tercih olacaktır.

Hocam Oppo gayet iyi bir marka. Fakat Oppo A12 modeli ülkemizde gereksiz pahalı bir fiyattan satılıyor. O bütçe ile Realme 6 alınır. Çok daha iyi bir tercih olacaktır.
Oppo A12 2.399 TL , Realme 6 2.999 TL. Babam fazla para vermek istemiyor. Bir de ekranın dokunmatiğinde ufak tefek sıkıntılar varmış 🙂
O zaman model olarak A5 2020 ve A52 önerebilirim...
Evet a5 2020 modeli iyiymiş. Bir de bir sorum var bu telefonu internetten aldığımızda yetkili servisi neresi oluyor?

Oppo A12 2.399 TL, Realme 6 2.999 TL. Babam fazla para vermek istemiyor. Bir de ekranın dokunmatiğinde ufak tefek sıkıntılar varmış 🙂

Evet A5 2020 modeli iyiymiş. Bir de bir sorum var bu telefonu internetten aldığımızda yetkili servisi neresi oluyor?

Oppo'nun yetkili servisi neresi ise ora. Genpa, KVK gibi... Ama A5 2020 model olarak A12'den çok daha iyi bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı