Oppo Realme 7 Pro vs. Samsung Galaxy M51

Abime M51 aldık. Gayet memnun güzel tercih oldu bence. Tabi bazı şeyler kişisel tercih ve ihtiyaçlara giriyor. Bu yüzden sizin vermeniz gereken kararı başkası veremez.

Teknik farkları ortada. Kronik bir sorunu var mı yok mu bunu kullananlar tecrübesini aktarır eğer yoksa bundan ötesi kişinin kendi kararıdır.

Anladım haklısınız tabii kişisel tercih ikisi de güzel telefon ben Realme 7 Pro'yu daha çok beğenmiştim ama kronik sorunları var diyorlar video çekerken sesi azmış ve ekran parlaklığı istemeden kısılıyormuş sanırım yorumlarda öyle gördüm o yüzden kararsız kaldım ona rağmen alınır mı diye o yüzden kullanıcı yorumlarını bekliyorum.

Ben M51 aldım 3500 TL'ye. Memnunum, eleştireceğim tarafları Samsung A70 gibi cihazlara koyduğu arayüzü buna koymamış bu yüzden güvenli klasör ve birkaç diğer özellik yok ve arka kamerası daha iyi olabilirdi.

Anladım yorumunuz için teşekkürler. Başka bir sıkıntısı yoksa bunlar tolere edilebilir tabii. Aslında arka kamera ve ön kamerayı beğeniyorlar diye biliyordum. Merak ettiğim kaç saatte şarj oluyor yüzde 15'te falan taktığınızda bir de denildiği gibi şarjı en az 2 gün gidiyor mu?

Anladım haklısınız tabii kişisel tercih ikisi de güzel telefon ben Realme 7 Pro'yu daha çok beğenmiştim ama kronik sorunları var diyorlar video çekerken sesi azmış ve ekran parlaklığı istemeden kısılıyormuş sanırım yorumlarda öyle gördüm o yüzden kararsız kaldım ona rağmen alınır mı diye o yüzden kullanıcı yorumlarını bekliyorum.

Anladım yorumunuz için teşekkürler. Başka bir sıkıntısı yoksa bunlar tolere edilebilir tabii. Aslında arka kamera ve ön kamerayı beğeniyorlar diye biliyordum. Merak ettiğim kaç saatte şarj oluyor yüzde 15'te falan taktığınızda bir de denildiği gibi şarjı en az 2 gün gidiyor mu?
Oyun oynamazsan, normal kullanırsan 2 gün gidiyor. Ama oyun oynayarak maksimum 1 gün gidiyor.

Telefonları alan arkadaşlar bizi aydınlatırsa seviniriz. Bu iki telefon arasında kaldım. Realme 7 Pro 3500₺, M51 4000₺. Son önerileri alıp sipariş vereceğim.

Telefonları alan arkadaşlar bizi aydınlatırsa seviniriz. Bu iki telefon arasında kaldım. Realme 7 Pro 3500₺, M51 4000₺. Son önerileri alıp sipariş vereceğim.
M51'in fiyatı epey artmış. A52'yi araştırın derim. Optik görüntü sabitleyici (OIS), Gorilla Glass 5, 90 HZ ekran, stereo hoparlör ve yazılımı ile uzun süre güncelleme alacak olması. M51'in avantajı ise batarya olarak görünüyor.

Keza Realme'den de daha iyi görünüyor.

Geri
Yukarı