Oppo Reno 4 alınır mı?

Bütçe
3500
Aradaki fiyat farkına değecek kadar olduğunu sanmıyorum hocam. Ailemi de zorlamak istemiyorum. Zaten taksitle alınıyor ne alınırsa.
Hocam aradaki fiyat farkından öte, zaten sizin kullanımınıza değecek bir fark değil, işlemciler arasındaki fark. Oppo diyorum ben de yani.

Zaten Oppo'daki işlemci yetmeyene kadar dediğinize göre 3-4 yıl geçer. O zamana da belki 128 GB bile yetmeyecek ya da RAM az gelecek.
Hepsi de size yeter hocam. Hafıza kartı takar fotoğrafları onla çekersiniz olmadı. Ben hâlâ 4 GB RAM'de kaldım. Yetiyor mu, yetiyor.

İki telefonun da işlemcileri aynı. Yanlış bilgilendirmeyelim. Aradaki fark Oppo'da AMOLED, Realme'de Super AMOLED ekran var. Hızlı şarj olarak da Oppo 30W iken Realme 65W hızlı şarj destekliyor. Aklıma gelen farklar bunlar. Daha ince farklar da kamera performansı, batarya performansı gibi. Detaylı farklar için YouTube'dan karşılaştırmalarını izleyebilirsiniz.

Haklısınız hocam ama anlatmak istediğim o değil. Diyorum ki Realme de alsam yine bir süre sonra yetmeyecek.
Anladım hocam sizin demek istediğinizi. Düşündüğünüz doğru, bir yanlışınız yok.
İki telefonun da işlemcileri aynı. Yanlış bilgilendirmeyelim. Aradaki fark Oppo'da AMOLED, Realme'de Super AMOLED ekran var. Hızlı şarj olarak da Oppo 30W iken Realme 65W hızlı şarj destekliyor. Aklıma gelen farklar bunlar. Daha ince farklar da kamera performansı, batarya performansı gibi. Detaylı farklar için YouTube'dan karşılaştırmalarını izleyebilirsiniz.
G95, 720G'den daha güçlü bir işlemci.

İncelemelerini izliyorum şu an karar verdiğimde tekrar alıntılarım mesajı.
Anladım hocam sizin demek istediğinizi. Düşündüğünüz doğru, bir yanlışınız yok.

G95, 720G'den daha güçlü bir işlemci.

Geri
Yukarı