Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Hocam GTA 4 oynamak istiyorum. Artırırsanız sevinirim.
Oynayamazsın, en az 4GB ram gerekiyor. Aynı zamanda ekran kartın aşırı kötü. GTA 4 optimizasyon olarak sıkıntılı. Git buraya para vereceğine RAM al en azından biraz daha iyi oyunlar oynarsın.

Ama bu sistemle oynayamazsın.

Kazıklamak için insan arıyorsunuz, donanım yükseltmeden yok 2 katı yükselecek performans, yok 3 katı yükselecek vb. hepsi yalan dolan. En fazla 5 10 FPS artar o kadar. Deneyimim var benim, öyle aham şaham bir şey beklemeyin arkadaşın yapacağı ayarlardan. Donanım yükseltmeden FPS 2'ye 3'e katlanmaz, belirteyim.

Yani FPS arttırmaya kanacak arkadaşlar, kanmayın.

Hocam dil dökmeyin anlamazlar. Alsınlar 5-10 FPS'den zevk alsınlar rahatlasınlar.

Hocam bu kadarı da ağır, espri niyetiyle söylemediyseniz dolandırıcı demeniz de doğru gelmiyor bana. :)

Oynayamazsın, en az 4 GB RAM gerekiyor. Aynı zamanda ekran kartın ve işlemcin aşırı kötü. GTA 4 optimizasyon olarak sıkıntılı. Git buraya para vereceğine RAM al en azından biraz daha iyi oyunlar oynarsın.

Arkadaş hizmet veriyormuş hocam. En azından bir yapsın oynar belki.

Kazıklamak için insan arıyorsunuz, donanım yükseltmeden yok 2 katı yükselecek performans, yok 3 katı yükselecek vb. hepsi yalan dolan. En fazla 5 10 FPS artar o kadar. Deneyimim var benim, öyle aham şaham bir şey beklemeyin arkadaşın yapacağı ayarlardan. Donanım yükseltmeden FPS 2'ye 3'e katlanmaz, belirteyim.

Yani FPS arttırmaya kanacak arkadaşlar, kanmayın.
Neden yalan söylüyorsunuz? Biz konuda FPS'i onlarca kat arttırmaktan veya iki kat arttırmaktan bahsetmiyoruz. Windows işletim sisteminin onlarca kat daha hızlı çalışacağını söylüyoruz. Belki de konuyu baltalamak istiyorsunuz. 🧐 Eleştirmeden önce incelemeyi güzel yapmalısın. ;)

@Mucosoft hocam parayla versin bu hizmeti. Para karşılığında bunu yapmak yasak değil. Neden bu kadar tepki verilmiş anlamıyorum. Müşteri istiyorsa gelsin buradan danışmanlık alsın. İstiyorsa da düzenlenmiş ISO dosyası ile kendi sorununu çözsün.

Oynayamazsın, en az 4GB ram gerekiyor. Aynı zamanda ekran kartın aşırı kötü. GTA 4 optimizasyon olarak sıkıntılı. Git buraya para vereceğine RAM al en azından biraz daha iyi oyunlar oynarsın.

Hocam arkadaş ironisine yazdı çok yüksek ihtimalle.

Arkadaş hizmet veriyormuş hocam. En azından bir yapsın oynar belki.

Beni anlamıyor kimse, donanım arttırmadan böyle şeyler oluyorsa yayıncı vb. arkadaşlar neden bu kadar para veriyorlar sisteme, oh ne rahat sonuçta Windows içinden yapılıyormuş. Lafın sonu burada, iyi günler kazıklanacak arkadaşlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı