Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Gerçekten merak ediyorum. Yaptığınız işlerin ekran görüntüleri var mı? Normalden çok farklı bir işlem yapıyor musunuz? Önceki ve sonraki şeklinde bir görev yöneticisi ekranı var mı? Yada FPS testi...

İade yok, çünkü kendimize güveniyoruz. Olmazsa iade ederiz ama bu konuda eminiz. Bu hizmet, performansı düşük olan kullanıcılar için. Önce sistemi analiz ediyoruz. Eğer mümkün ise hızlandırıyoruz. Biz garanti olan işe gireriz.
Dostum siz kimsiniz? Neden çoğul konuyorsun?

Gerçekten merak ediyorum. Yaptığınız işlerin ekran görüntüleri var mı? Normalden çok farklı bir işlem yapıyor musunuz? Önceki ve sonraki şeklinde bir görev yöneticisi ekranı var mı? Yada FPS testi...
@Mucosoft bi bakabilir misiniz?

Yaptığımız hizmetler CPU, RAM ve disk tüketimini düşürdüğü için performans artıyor.

Yaptığımız hizmetler CPU, RAM ve disk tüketimini düşürdüğü için performans artıyor.
Size bunların kanıtları var mı diye soruyorum? Bir FPS testi en azından, öncekisi sonrakisi şeklinde. Bilmeden bu işlemi yaptırmam...

Bu olayı Windows 10 işletim sisteminde denedim. Belki dediğiniz olay Windows XP için geçerli olabilir. Windows 10'da bir sorun olmadı. Donanım değişikliğini fark ediyor ve tarama yapıyor. Sonrasında açılıyor.

Ben denediğimde olmadı çünkü işlemciyi farklı gördüğünü söyleyerek uyarı verdi.

Size bunların kanıtları var mı diye soruyorum? Bir FPS testi en azından, öncekisi sonrakisi şeklinde. Bilmeden bu işlemi yaptırmam...

Yok hocam yok :D yaptıran yok. Daha doğrusu yaptırabilen yok :D kesintisiz güç kaynağına ihtiyacınız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı