Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Kullanan biri vardı ve foruma gelecekti falan ne oldu o iş? Bu arada ücretsiz yapabiliyor sanırım, 1 kişi bile denemedi mi? Mesela Wise Care 365 kullanmaktan ne farkı var?

Ya zaten ücret ahım şahım bir şey değil. 50 TL. Deneyin görün.

Son düzenleyen: Moderatör:
O arkadaşı bulduğumu ifade etmek istiyorum. Bunu daha önce denedik. Arkadaşın sistemi ciddi anlamda yavaştı, kasmalar yaşanıyordu. Bir el attım, birçok düzenleme yaptım. Sistem yağ gibi akmaya başladı. En az 10 kat artış olduğunu düşünüyorum. Çünkü arada devasa bir fark oluştu. Tabii arka planda açık olan uygulamalar da vardı. Ciddi ciddi kasan sistem, bir anda akıcı hale geldi.

Hayatım boyunca harcadığım en iyi 1 saatti, sadece konu sonuna kadar "biri alıp deneyimlerini paylaşır herhalde" diye düşünmüştüm ama neredeyse 45 sayfa olmasına ve + olarak ücretsiz olmasına rağmen kimsenin almadığını görünce biraz hayal kırıklığına uğradım. Umarım konu daha fazla uzamaz ve biri hizmeti alıp deneyimlerini söyledikten sonra bir daha açılmamak üzere kilitlenip güzel bir finalle bize veda eder.

Hayatım boyunca harcadığım en iyi 1 saatti, sadece konu sonuna kadar "biri alıp deneyimlerini paylaşır herhalde" diye düşünmüştüm ama neredeyse 45 sayfa olmasına ve + olarak ücretsiz olmasına rağmen kimsenin almadığını görünce biraz hayal kırıklığına uğradım. Umarım konu daha fazla uzamaz ve biri hizmeti alıp deneyimlerini söyledikten sonra bir daha açılmamak üzere kilitlenip güzel bir finalle bize veda eder.
Neden? Yoksa hizmetin başarılı olmayacağını mı düşünüyorsun? 🙀

Kampanya
İlk yararlanan kullanıcıya ücretsiz hizmet sunuyoruz. Hizmete bugün bu saatlerde uygun olanların yararlanmasını tavsiye ederiz. Eğer uygun bir kullanıcı var ise gelsin denesin.
Katılabiliyor muyum?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı