Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Önemli olan müşteri memnuniyeti değil mi?
Şimdi para ödeseydi siz 10 saat olsa bile anlatır mıydınız?
Ücretsiz diye uzatmayın diyorsun.
Biz bu işi yaparken hangi adımları uygulayacağımızı planlayıp işe başlıyoruz. Tabii ki müşteriye önemli kısımları soracağız fakat bu işin de belli bir zamanı var. Müşteri çok soru sorarsa iş uzar.

Biz bu işi yaparken hangi adımları uygulayacağımızı planlayıp işe başlıyoruz. Tabii ki müşteriye önemli kısımları soracağız fakat bu işin de belli bir zamanı var. Müşteri çok soru sorarsa iş uzar.
E uzasın işiniz bu değil mi? Müşteri böylesini istiyor siz yapmayacak mısınız?

E uzasın işiniz bu değil mi? Müşteri böylesini istiyor siz yapmayacak mısınız?
Sınırsız hizmet mi verelim? Firmalar paket hazırlarken bile süre sınırı belirleyebiliyor. Biz böyle bir sınır belirlemiyoruz. Yeter ki insanlar sınırı aşmasın. İstesek şimdi maksimum 1 saatlik hizmet sunacağımızı belirtip böyle bir şey de yapabilirdik ama ucuza rahat bir hizmet sunma kararı aldık.

O zaman o platformda devam. Hadi.
Discord'dan ücretsiz hizmet verdik. :)

Müşteri çok soru sorarsa iş uzar.
Uzasın sorun yok. Yeterki bana yapcağınız işlemlerin tümünü anlatın. Benim zamanım var. Sorun yok. Müşteri memnuniyeti önemli sonuçta.

• Beğen
İfadeler: m47
Sizin konuyu sürekli öne çıkarmanız sayesinde bol bol müşteri geldi. Basit bir iş diye dalga geçtiniz ama destek olmuş oldunuz. Şimdi sırada 4 müşteri var.

@Mucosoft Lütfen yazdıklarımı iyi oku. Senle hiç dalga geçmedim ve sadece sorular sordum ama böyle yetersiz kaldı. Sana aslında güzel bir hizmet verebilecekken niye bu kadar insanın tepki gösterdiğini maddeler halinde anlatacağım.

-Doğru düzgün saatlerde hizmet vermen lazım. İnsanların tam boş zamanının olacağı saatlerde ben iş yapamam diyorsun. Hadi akşamı geçtim de Hafta sonu hizmet vermemek nedir? Toplantılara mı katılacaksın? 1-2 saatlik bir işlem için vakit ayıramıyor musun hafta sonunda? Hem de para da alacaksın.

-İnsanların soru sormasına izin ver. İşlem yapılırken haliyle merak edenler olacaktır. Ben bunun içinbu kadar vakit harcayamam deme. Sence ne kadar sürebilir. Kısaca anlatıp geçersin.

-İşini kendi konforuna göre değil, insanlara göre ayarlaman lazım.

-Onlarca kat performans artımı demeyip katlarca demen daha uygun olur. Hiçbir bilgisayardaki performans artışı onlarca kat olamaz. Kat kat demeyi tercih edebilirsin.

-İnsanlara fiyat bilgisini senle iletişime geçince vermen lazım(Özelden geçerse daha iyi olur normalde hiç fark etmez de neyse). Müşteri almak istemez o zaman.

Bunları yaptıktan sonra düzgün bir şekilde para kazanabilirsin belki.

Geri
Yukarı