Optimizasyon için Program önerisi

Fatih Begit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Advanced Systemcare adlı proğram geçen aylarda zararlı dediler o gün bu gündür optimizasyon için bir proğram kullanmıyorum.

Hoş, kolay, bedava veya ücretli, iyi optimize eden programlar için önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kurmak isterim ama daha ekran kartını takamayan Bilgisayarcılar var bizim burada. Bi de Windows 10 kurdurmak istesem sıkıntı çıkar diye düşünüyorum. Ben de hiç Windows kurmadım, format atmadım bunlarla ilgim yok ve bilgimde yok. Kolaysa bilgilendirin ve Windows 10 Cd'sinin ücreti ne kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer lisanslı Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcısı iseniz ücretsiz Windows 10 geçiş hakkınız var. Eğer yok ise satışa çıkınca Windows 10 alıp kurulum yapabilirsin. Şimdi geçmek istiyor isen son sürümü yükleyebilirsin. Bence sistem için çok fazla program kurmaya gerek yok. Çoğu işe yaramıyor. CCleaner yararlı bir programdır. İşinize yarar.

Şimdi kurmak isterim ama daha ekran kartını takamayan Bilgisayarcılar var bizim burada. Bi de Windows 10 kurdurmak istesem sıkıntı çıkar diye düşünüyorum. Ben de hiç Windows kurmadım, format atmadım bunlarla ilgim yok ve bilgimde yok. Kolaysa bilgilendirin ve Windows 10 Cd'sinin ücreti ne kadar.

Bu senin tembelliğin. Biz defalarca bunun rehberini yaptık. Halen daha bilgisayarcılara giriyorsan burada ciddi bir sorun var.

Burada kurulum rehberi var:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Bu da indirme bağlantısı:

Windows 10 Build 10240 Türkçe | Technopat Sosyal

Şimdi kusura bakmayın ama :( korkuyorum hiç bilgim yok format atmakla ilgili.

Windows 10 kurmak için ilk önce bunu indireceğim.Yoksa zaten lisanslı Windows 7 kullanıyorum Arkadaşın dediği gibi direk geçebiliyomuşuz.
Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcısı iseniz ücretsiz Windows 10 geçiş hakkınız var.

Windows 10 yüklediğimde bütün dosyalarımda silinecek demi?

Adsız.png

Aslında detaylı bilgi vermek istiyorum.Benim bilgisayarım Casper marka ve Windows 8'di bir sorundan dolayı Windows 7 format attırdım.O kadar Windows 8 at desemde babam Windows 7 attırtdı.Biz Windows 8 filan önermiyoruz dedi biraz tartıştık hatta.Şimdide resimde olduğu gibi bir yazı görünmekte.

Lisans girmen gerekiyor. BİOS üzerine gömülü olan lisansı öğrenip Windows 8.1 kurmanı öneririm. Zaten Windows 10 çıkmasına az bir zaman kaldı. Windows 10 geçiş yaparsın.

Ben aslında Windows 10'un cd'si ile iyi bir format attırmayı düşünüyorum yani, 1 senelik sürecek bu deneme daha sonrası yine geri döneceksin ama cd'si ile format attırırsan tamamen senin olur.

Özet olarak Windows 10 çıksın deneme kullanmayacam direk kuracam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı