Origin "0xc000007b" hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

arkhamnig

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,

Aşağıdaki hatayla ilgili birçok yol denedim fakat hiçbiri yardımcı olmadı. Dosya silmeler veya Visual indirmeler gibi. Benin'le aynı sorunu yaşayan kişilere baktığımda, sorunu direk oyunda almışlar ama ben daha setup başlatırken alıyorum aşağıya fotoğrafı bıraktım. 0xc000007b hatası için yazılan yöntemleri denediğimde bu seferde "msvcp140.dll bulunamadı" hatasını alıyorum. Onu düzeltmeye çalıştığımda da yine 0xc000007b hatasını alıyorum kısır döngüye giriyorum resmen :). Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-02_202010.png
    resim_2020-12-02_202010.png
    243,8 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşınız:

Rapor paylaşınız:

Denedim fakat Origin setup ı seçtiğimde ve başlattığımda aynı hatayı alıyorum ama Origin setupa dair bir şey çıkmıyor Process Monitor'de. Yani onu da denedim

Hayır, internetten el ile .dll dosyası indirip abuk subuk yerlere atmayın sakın.

msvcp140.dll DLL'sini (eğer mevcut ise) SysWOW64 ve System32 klasörlerinden silip bunları kurun:

Hayır, internetten el ile .dll dosyası indirip abuk subuk yerlere atmayın sakın.

msvcp140.dll DLL'sini (eğer mevcut ise) SysWOW64 ve System32 klasörlerinden silip bunları kurun:

Efendim ilk iletimde de belirttiğim gibi bu yöntemleri denedim. Ama sizin için tekrar denedim gene aynı hatayı alıyorum.

Geri
Yukarı