Origin Access 1 Aylık Ücretsiz: Son Gün

Durmplay den FIFA 20 almayı düşünüyordum. Ben şimdi bu Origin acces olayını yapsam 1 ay sonra DurmaPlay üzerinden oyunu aldığımda kaldığım yerden devam edebilecek miyim? Sonuç olarak durmplay'de aldığım zaman kod veriyor ve o kodla oyunu alıyorum. Hesap aynı Origin hesabı oluyor. Yoksa oyunu illa Origin üzerinden almam mı gerekiyor? Duruma göre bu access olayını yapacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durmplay den FIFA 20 almayı düşünüyordum. Ben şimdi bu Origin acces olayını yapsam 1 ay sonra DurmaPlay üzerinden oyunu aldığımda kaldığım yerden devam edebilecek miyim? Sonuç olarak durmplay'de aldığım zaman kod veriyor ve o kodla oyunu alıyorum. Hesap aynı Origin hesabı oluyor. Yoksa oyunu illa Origin üzerinden almam mı gerekiyor? Duruma göre bu access olayını yapacağım. Şimdiden teşekkürler.

Yanlış bilmiyorsam Basic sürümde FIFA 20 yok. Origin Access üyeliği alacaksanız da yıllık alıp sınırsız oyun erişimi alın derim. Zaten FIFA dediğiniz seriyi bir yıl oynuyorsunuz sonra çöpe gidiyor, gelecek sene yenisi çıkıyor. Boşuna parayı çöpe atmayın, en azından istediğiniz oyunu oynarsınız.

Evet söylediğiniz gibi FIFA 20 geçerli değil. BF 5 varmış, en azından 1 ay onu oynarım.

EA ve benzer firmaların amacı da bu zaten. Eğer koleksiyon yapan birisi değilsen, ki kullanıcıların çok büyük bir bölümü değil, insanları Origin Access gibi platformlara çekmeyi hedefliyorlar.

Yıllık 100$ karşılığında EA'nın tüm oyunlarına erişebiliyorsunuz. Şu anki kur karşılığı 575-600 TL. 1 sene içerisinde çıkacak oyunlara erken erişim sunuyor, ekstra içeriklere erişim sunuyor vs vs.

Bir de şöyle düşünün. FIFA almak istiyorsunuz. Ne kadar? 250TL'den aşağı değil. BF5 alacaksınız. Ne kadar? 300 lira. 2 oyun kütüphanenize ekleniyor ama 2 oyun ile kalıyorsunuz. Ki bu oyunlar genelde bir sene sonra yenileniyor. Bu kez tekrar aynı paraları ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Aslında çok güzel bir sistem ancak ülke şartlarında 500-600TL vermek o kadar da basit değil. Gönül isterdi ki dolar 1-2 liraya denk olsun ama maalesef :)

İmkanınız varsa Premium erişim alın derim. Tek tek oyunlara para yatırmak fazla lüks artık.

Kesinlikle size katılıyorum ancak bana pek fazla hitap eden bir şey değil. Sürekli orijinal oyun alma gibi bir isteğim yok hem fiyatlardan dolayı hem de her sene yenisinin çıkmasından dolayı. Sadece FIFA alırsam alacağım o da şu an 300 lira. Kara cumada 250 civarı olmasını umut ediyorum.

Kesinlikle size katılıyorum ancak bana pek fazla hitap eden bir şey değil. Sürekli orijinal oyun alma gibi bir isteğim yok hem fiyatlardan dolayı hem de her sene yenisinin çıkmasından dolayı. Sadece FIFA alırsam alacağım o da şu an 300 lira. Kara cumada 250 civarı olmasını umut ediyorum.

Ben en son FIFA 16 aldım orijinal olarak, ondan sonrası saldım. Fiyatlar anormal yüksek. Her zaman mümkün olmuyor. Steam'de 50 liralık oyunlarla, böyle dönemlerde indirim kovalayarak takılıyoruz işte :)

Origin Access Premier Hesapları - FIFA 20 ve Fazlası! - Technopat Sosyal

Böyle bir başlık gördüm ve ilgimi çekti bu hesap devretme işleri nasıl oluyor bunu konu sahibine sormak daha doğru olur tabi de bilemedim.

Çok güvenli bulduğumu söyleyemem. Kişi her ne kadar şifre mail vs her şeyi verdiğini söylese dahi bir yolunu bulup hesabı geri alırsa can yakar. Linkte ki arkadaş için demiyorum ancak hesap alım satım işlerine pek güvenmiyorum.

Geçmiş dönemde League of Legends hesabımı satmıştım. Mail, şifre vb. içerikleri satın alan kişiye veriyorsunuz ancak firma gerekli bilgileri sağlamanız durumunda hesap çalındı gözüyle bakarak sahibine geri iade edebiliyor. O yüzden riskli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı