Çözüldü Origin açılmıyor

• Konuyu başlatan ProTr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

ProTr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar.

Sorunum şöyle.

Battlefield 4 oyununu kuracaktım Origin'i indirdim kurulum yapıldı ama hiçtepki vermiyor belki PC'yi yeniden başlatmam gerekir dedim başlattım yine açılmadı görev yöneticisinden baktım Origin ile herhangi bir şey çalışmıyor önceden böyle bir problemi yoktu.

Çözüm
Bunları yükleyin. Rapor istiyorum halen atmıyorsunuz. Sunucular çöktüyse o hataları vermez.
Her raporun farklı sorunu olabilir. Bu yüzden konulara bakmak yerine rapor paylaşırsanız iyi olur.

Son düzenleme:
Sunucularda bir sorun var sanırım son bir haftadır ben de sorun yaşıyorum, Battlefield 4 oynayamıyorum.

Hiç bir tepki yokken yeniden bastım ve bu hatayı verdi bunun bir çözümü var mı?
Galiba Origin sunucuları çökmüş.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,2 KB · Görüntüleme: 57
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    16,3 KB · Görüntüleme: 51
  • Ekran Alıntısdı.PNG
    Ekran Alıntısdı.PNG
    85,7 KB · Görüntüleme: 48
Bunları yükleyin. Rapor istiyorum halen atmıyorsunuz. Sunucular çöktüyse o hataları vermez.

Çözüm
Yanlış dosyayı yolladınız. Son attığınız resimdeki hataları alıyorsanız. Bunları kurun ve sorunun düzelmez ise ondan sonra rapor alıp paylaşın.

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 kurulumda sorun var kurmuyor yükle dedikten sonra hata veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,4 KB · Görüntüleme: 47
2017 sürümü yok ama 2015 sürümü burada gözüküyor denetim masasında gözükmüyor bunları da kaldıramıyorum.
Tamamdır düzeldi yardımlarınız için sağ olun Origin açıldı teşekürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    113,3 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı