Çözüldü Origin.exe 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Origin kurulum dosyasını çalıştırmaya çalışırken bu hatayı alıyorum. Forumda aynı hatayı alan kullanıcıların çözülmüş konularını inceledim ve uyguladım fakat bir netice alamadım var mı aynı sorunu alıp çözebilen? Sistem yeni sistem daha alınalı 1 ay olmadı.

Adsız.png

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    242,5 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Bunları silsin ve bunları kursun.
MSVCP140.DLL'yi tüm C:\Windows'ta aratıp sildim. Bigisayarımdaki tüm Visual C++'ları denetim masasından kaldırdım. Origin'in kurulu olduğu dosyadaki (C:\Program files (X86)\Origin) "VCREDIST_X86_VS2015"I ve "VCREDIST_X64_VS2015"I kurdum. Sorunum kalmadı program başarılı bir şekilde açıldı. Çözülmüş konudaki bu yöntemi denediniz mi? Ben de böyle çözmüştüm. Olmazsa son sürüm olmasına dikkat edin.

Rapor atar mısın?

MSVCP140.DLL'yi tüm C:\Windows'ta aratıp sildim. Bigisayarımdaki tüm Visual C++'ları denetim masasından kaldırdım. Origin'in kurulu olduğu dosyadaki (C:\Program files (X86)\Origin) "VCREDIST_X86_VS2015"I ve "VCREDIST_X64_VS2015"I kurdum. Sorunum kalmadı program başarılı bir şekilde açıldı. Çözülmüş konudaki bu yöntemi denediniz mi? Ben de böyle çözmüştüm. Olmazsa son sürüm olmasına dikkat edin.
Hocam origin hiç kurulu değil sistemin sahibi bunları yaptığını söyledi ama sonuç alamamış. Process monitor kurmasını istedim yapınca paylaşıcam.

Forumda üyeliği olmayan bir arkadaşımın, yakın zamanda yeni bir sistem toplamıştım kendisine.
Process Monitor yaptığında hatalı çıkan "wow64.dll" imiş ama ben yine de rapor dosyasını atmasını istedim bekliyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Logfile

Son düzenleme:

Çözüm

Sorun çözüldü teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular