Origin Hesabım Çalınmış

PislickB3

Hectopat
14 Kasım 2019 günü hesabımın mail adresi değiştirilmiş ama ben fark etmedim. Bu gün Battlefield oynamak için hesabımı açmaya çalıştığımda şifre yanlış hatası verdi ve mailime baktığımda hesabımın mailinin değişmiş olduğunu gördüm. Gelen maildeki linke tıkladığımda linkin süresinin geçtiğini söylüyor ve işlem yaptırtmıyor. Şifremi sıfırlamaya çalıştığımda ise mail dahil gelmiyor. Ne yapabilirim bilgisi olan birileri varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlı desteğe bağlanıyorum şuan önümde 18 kişi var. Daha önce oyun aldım kredi kartı numarasından falan kanıtlanır sanırım

Canlı desteğe bağlanıyorum şuan önümde 18 kişi var. Daha önce oyun aldım kredi kartı numarasından falan kanıtlanır sanırım
Arkadaşın dediği gibi çok samimiler. Gerekli kanıtları attığın takdirde kolayca hesabını geri alabilirsin. Aynısı başıma gelmişti. Oyunu satın aldığım (CDKEY) kodunu verdiğim de 1-2 dk içerisinde geri verdiler hesabımı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı