Steam hesabım çalınmış olabilir

Mustava

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşımın DC'si üzerinden bana 50$ dolar gift adı altına link yolladılar. Site birebir Steam'le aynıydı linkte ise steamcommuwity olarak yazıyordu mal gibi o W görmedim üstüne yine mal gibi hesabımı girdim. Arkadaşımın DC de çalınmış meğerse. Bende zaten arkadaş attı güvenlidir mantığıyla devam ettim ne akılla bilmiyorum. Jeton sonra düştü ve Steam Guard'a 2-3 yerden giriş talep edildi hepsini reddettim. Fakat Steam bilgilerim hala onlardadır. Hesabıma girebişdiler mi bilmiyorum şu an hiçbir değişiklik yok gibi. Garantiye almak için yazdım buraya şu mala

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın DC'si üzerinden bana 50$ dolar gift adı altına link yolladılar. Site birebir Steam'le aynıydı linkte ise steamcommuwity olarak yazıyordu mal gibi o W görmedim üstüne yine mal gibi hesabımı girdim. Arkadaşımın DC de çalınmış meğerse. Bende zaten arkadaş attı güvenlidir mantığıyla devam ettim ne akılla bilmiyorum. Jeton sonra düştü ve Steam Guard'a 2-3 yerden giriş talep edildi hepsini reddettim. Fakat Steam bilgilerim hala onlardadır. Hesabıma girebişdiler mi bilmiyorum şu an hiçbir değişiklik yok gibi. Garantiye almak için yazdım buraya şu mala.

Şifreyi degiştir tüm hesaplardan çıkış yap bas ne olur ne olmaz hesap gitmez.

Bütün hesaplarınızdan çıkış yapın. Şifrenizi değiştirin ve daha güçlü bir şifre koyun. Herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

En kötü ihtimale hazırlanmak için şimdiye kadar ki kullandığınız CD Key ve faturaları elinizde bulundurun çalınması gibi bir ihtimale karşı.

Geri
Yukarı