Origin hesabımın maili değişmiş

kayrayilman

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar, Origin hesabımın maili değişmiş ve EA desteğe bir türlü kontağa geçemiyorum. Steam ile hesabıma giriş yapabiliyorum. Ama maili değiştirmek için onay kodu lazım. Halihazırda olan eski mailimi nasıl değiştirmişler onu da anlamış değilim. EA desteğe ulaşınca robot chate aktarıyor ama ekran da gelmiyor. Nasıl yapacağım bilemedim saatlerce de araştırdım yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin berbat bir güvenlik sistemine sahip. Adamlar mailime giriş yapmadan mailimi her şeyimi değiştirip hesabı aldılar. 1 tane onay maili gelmedi. Şu değişti bu değişti derken hesap gitti. Yapacak tek şey origine ticket açmak sanırım.

Origin berbat bir güvenlik sistemine sahip. Adamlar mailime giriş yapmadan mailimi her şeyimi değiştirip hesabı aldılar. 1 tane onay maili gelmedi. Şu değişti bu değişti derken hesap gitti. Yapacak tek şey Origin'e ticket açmak sanırım.

Aynı şeyi yaşadım ama Steam ile girebiliyorum onu unlink yapmamışlar.

Sistemi Kaspersky ile taratın.

Bitdefender kullanıyorum ve çalıncak bir ton şey varken Origin hesabını çalmazlardı diye düsünüyorum. Binance hesapları dururken. Yani PC de virüs olduğunu düsünmüyorum ama tekrar taratıcam.

Geri
Yukarı