Origin Hesabının Çalıntı Olup Olmadığını Anlama

Evet zaten şüphelendim farklı bir hesap verdiklerinde. Hatta adamlar hacker mı acaba dedim çalıp çalıp satıyorlar hesapları falan diye düşündüm :D Key aldım bu gün inşallah oynayacağım oyunu 2-3 gün içinde.

Evet, onlar Hac. de olabilirler... Bu çakallar milletin hesaplarını çalıp çalıp satıyorlar. Fakat bazı kişiler (mağdurlar) inatçı çıkıp hesaplarını geri alabiliyorlar, böyle bir durum karşısında bunlar baltayı taşa vurmuş oluyorlar.
Benim de Origin, Steam, vs. hesaplarım hacklenmişti, ben o hesaplarımı tekrar geri aldığımda isimleri dahi değişmişti, ancak dediğim gibi, bir tek güvenlik soruları değişmemişti. Daha doğrusu değiştirememişlerdir.
EA Chat'ten bana ''Güvenlik sorusunu bilmedikleri taktirde asla değiştiremezler'' diye belirtmişlerdi.

Burada bir uyarıda bulunayım: Bu tarz hesaplarınıza uzun olacak şekilde; sayı ve rakamdan oluşan güvenlik soruları oluşturun. Hesaplarınız çalınsa bile güvenlik sorusu sayesinde rahatlıkla geri alırsınız, hem de hiç uğraşmadan.

arkadaşlar bende de aynı sorun var aynı satıcıdan star wars battlefront aldım ilk verdikleri hesap çalışmadı yenisini verdiler çalıştı ancak oyun rusçaydı yine istedim oyunu 9 gün oynadım sonra origin mail ve şifremi değiştirdi 3 gün aradan sonra yine aynı şey oldu 2-3 kere mesaj attım 7 saat oldu halen cevap yok ne yapmalıyım???

ödemeyi onaylamıştım 2 hafta geçmişti napayım :( , yeni hesap istedim verdiler ama bu seferki gerçek galiba çünkü diğer hesapların şifreleri garipti bunun düzgün ayrıca diğerlerinde e-posta onaylarken sorun çıkıyordu bunda hiç çıkmadı . hesap daha gitmesin diğe login verificationu açtım hesaba her girişte telefona mesaj geliyor , güvenlik kodunu değiştirdim , 2. mail ekledim , doğum tarihine kadar her şeyi değiştirdim , hesabın görünümünü herkeze gizledim. yinede hesabı çalabilirler mi ??

Çalamazlar ama hesabın sahibi Origin ile iletişime geçip çalındığını söylerse hesabı geri alabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı