Origin kurulurken 0x000007b Hatası

Miss-Atlantis

Hectopat
Origin kurulurken 0xc000007b hatası var. Win10 64x kullanmaktayım. Şu an her şey, bütün oyunlar çalışmakta ama Origin'i defalarca silip setup dosyasını indirsem dahi durumu çözemedim. Setup ilk başta çalışıyor ama indirme esnasında ve uygulamaya silme esnasında bu hatayı alıp duruyorum. Sitenizdeki önerileri denedim. DX'de indirdim. Hatada ben bir şey bulamadım örnekteki gibi. Sizler bakabilir misiniz acaba ?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Logfile dosyasını aşağıdaki upload servislerine paylaşın:
Logfile1.PML.rar
Origin kurulurken 0xc000007b hatası var. Win10 64x kullanmaktayım. Şu an her şey, bütün oyunlar çalışmakta ama Origin'i defalarca silip setup dosyasını indirsem dahi durumu çözemedim. Setup ilk başta çalışıyor ama indirme esnasında ve uygulamaya silme esnasında bu hatayı alıp duruyorum. Sitenizdeki önerileri denedim. DX'de indirdim. Hatada ben bir şey bulamadım örnekteki gibi. Sizler bakabilir misiniz acaba ?

Eki Görüntüle 297058
Logfile1.PML.rar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı