Çözüldü Origin Setup 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

berkcan gavas

Centipat
Merhaba, iyi günler öncelikle daha önceden de bu sorunla karşılaşmış forumları okudum fakat benden kaynaklı bir şekilde hepsini karman çorman ettiğim için bir yere gelemedim ve sorunum hata devam ediyor TeamViewer üzerinden bana yardımcı olacak kişiler aranır.
Not; ne yaptıysam ben beceremedim anlayamıyorum.

ff20.png
sorun.png

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Bunlari sil ve bunları kur.

Merhaba Berkcan. Çaba göstermeden TW ile bağlanıp yardımcı olmuyoruz.

Rapor oluşturmanız ve bizimle paylaşmanız gerekiyor.

Hayır galiba yanlış anladınız beni dünden beri forumda yazılanları tek tek yaptım fakat nedense olmuyor bir türlü olmadı.

Merhaba, iyi günler öncelikle daha önceden de bu sorunla karşılaşmış forumları okudum fakat benden kaynaklı bir şekilde hepsini karman çorman ettiğim için bir yere gelemedim ve sorunum hata devam ediyor TeamViewer üzerinden bana yardımcı olacak kişiler aranır.
Not; ne yaptıysam ben beceremedim anlayamıyorum.

Eki Görüntüle 586832Eki Görüntüle 586833
Belgelerinizde FIFA 20 hakkında ne varsa OneDrive'daki belgeler klasörüne kopyalamayı deneyin.

OneDrive'a gittiğimde FIFA 2020 ile ilgili alakalı herhangi bir şeyin olmadığını görüyorum. Fakat gene de o sorunu veriyor. Şimdi temelli her şeyi sildim FIFA ve Origin'i. Ancak şimdi de Origin'i indiremiyorum.

Siz sizden istenilenleri yapmadığınız sürece çözüme ulaşamayacaksınız.

Onedrive'a gittiğimde fifa 2020 ile ilgili alakalı herhangi bir şeyin olmadığını görüyorum fakat genede o sorunu veriyor şimdi temelli her şeyi sildim fifa ve origini ancak şimdide origini indiremiyorum
Zaten Onedrive klasöründe dosyaları arıyor. Oraya belgelerinizdeki FIFA 20 klasörünü kopyalasaydınız sorununuz büyük ihtimalle düzelecekti.

Herkese bir TW verme çabaları nedir anlamadım. Allah bilir ileride "your computer has virus please call this number"lar buraya gelse onlara da verecekler TW'leri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı