Çözüldü Origin ve Steam BF1 oyun ilerlemelerini eşitleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KaanGrkemKaya

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim Origin hesabımda Battlefield 1 Standart Edition var ve ben oyunun DLC'lerini almak istiyorum. Bu yüzden Steam'den Battlefield 1 Revolution paketini alacağım. Fakat sorun şu ki eğer oyunu Steam'den alırsam oyuna en baştan mı başlamam gerekecek, yoksa Origin ile Steam hesabımdaki ilerlemeyi birleştirme tarzı bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Origin hesabımda zaten battlefield 1 olduğu için beni başka bir Origin hesabına bağlattırmazmı.
Amazon Prime sağ olsun beleş BF1 alıp oynadım. Ben de bu Steam indirimlerinde Revolution aldım. Şimdi aynı Origin hesabımda iki adet BF1 gözüküyor; biri Steam platformundan olmak üzere. Eski ilerlemenin üzerine diğer eklentiler geldi ve bir kaybım da olmadı.
Origin hesabımda zaten battlefield 1 olduğu için beni başka bir Origin hesabına bağlattırmazmı.
Amazon Prime sağ olsun beleş BF1 alıp oynadım. Ben de bu Steam indirimlerinde Revolution aldım. Şimdi aynı Origin hesabımda iki adet BF1 gözüküyor; biri Steam platformundan olmak üzere. Eski ilerlemenin üzerine diğer eklentiler geldi ve bir kaybım da olmadı.

Çözüm
Bağlatmaz bence.

Yardımların için teşekkürler.

Amazon Prime sağ olsun beleş BF1 alıp oynadım. Ben de bu Steam indirimlerinde revolution aldım. Şimdi aynı Origin hesabımda iki adet BF1 gözüküyor; biri Steam platformundan olmak üzere. Eski ilerlemenin üzerine diğer eklentiler geldi ve bir kaybım da olmadı.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı